03 Eylül 2013

Aktif İleti Kartımı Hala Teslim Etmedi!

Bundan 1. 5 ay önce YKB kredi kartım yenilendi. Banka kartımı Aktif İleti ile bana gönderdi. Kart gelmedi ve üç defa bankayı arayıp sordum. Sadece talebimi kayda aldılar. Gönderi numarası ile aktif kuryeye mail gönderdim ve özellikle telefon ile bilgilendirilmek istedim. Bana sadece bir mail geldi. Verdiğim numara ile kayda rastlamamışlar. Kontrol ettiğimde bir rakamı yanlış yazdığımı fark ettim.


Eğer telefon ile bana ulaşıp bildirilse idi numara hemen doğrulanırdı ama aktif kurye sade bir mail ile yetinmeyi tercih etti. Banka ise bir buçuk aydır bu kartın akıbetinin ne olduğunu merak etmiyor. Üstelik aradığımda yetkili bir kişi ile de görüşemiyorum ki durumumu anlatayım.

Mikail 86 Okunma

Cevaplar

  • Mikail07 Eylül 2013

    mailimde telefon numarası belirtmiştim. ödemeli arasaydınız telefon ücreti bana yazardı

  • Mikail'in Teşekkür Mesajı07 Eylül 2013

    şikayetvar.com benim şikayetimi aktif iletiye ilettiği gün akşam kartım bana teslim edildi. demek ki bu işler böyle yürüyor. garip... şikayetvar.com'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  • Aktif İleti Temsilcisi03 Eylül 2013

    SN.AKBAŞ Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön