12 Şubat 2014 #2290245

Aktif İleti Kartımı Artık Getirin Bıktım!

Aylardır elime ulaşmayan şu kartı lütfen artık getirin. Aktif İleti'nin yüzünüzden mağdur durumdayım ve kartımın akıbeti hakkında endişelerim var! Hukuki yollara başvurmadan önce lütfen kartımı en yakın zamanda teslim edin.


Banka tarafından defalarca yönlendirme yapılmış olmasına rağmen bir türlü kartımı getiremediniz. Cevaplarınızı bekliyorum en yakın zamanda.

Devrim 63 Okunma

Cevaplar

 • Devrim17 Şubat 2014

  sitenizde kartım kuryede dağıtımda gözüküyor. Umarım gün içinde yada bilemedin yarın elimde olur. Yoksa kartın iptalini istemek durumunda kalacağım artık yeter. Sizin yüzünüzden ne kartı kullanabiliyorum. Üstüne üstlük birde kullanmadığım karta borç çıkıyor. Bu durumdan dolayı karşıma çıkacak olan maliyetleri tarafınıza yönlendireceğim.

 • Devrim15 Şubat 2014

  HİÇ MEMNUN DEĞİLİM AYLARDIR KARTIM ELİME ULAŞMADI

 • Devrim14 Şubat 2014

  dağıtımı yapacak olan kurye görevlisi kim ise ulaşabileceğim bir tel no varmı yada kartım her neredeyse söyleyin gelip ben teslim alayım aylardır yoruldum sağı solu aramaktan yönlendirme yapmaktyan

 • Aktif İleti Temsilcisi12 Şubat 2014

  SN:AYDIN Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

 • Aktif İleti Temsilcisi12 Şubat 2014

  SN.AYDIN Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön