06 Nisan 2013

Aktif İleti Kartım Teslim Edilmedi!

Garanti Bankası üzerinden istemiş olduğum kredi kartı yaklaşık 15 gündür kuryede bekliyor ve henüz tarafıma ulaştırılamadı. Sadece siteleri üzerinden irtibat kurabiliyoruz ,telefondan hiçbir şekilde iletişime geçemiyoruz. Sözde sitelerinde adreste bulunamadı tekrar ziyaret edilecek ibaresi yer alıyor fakat gelen giden olmadı. Nasıl bir kurye anlamadım.

Site üzerinden o kadar mesaj atmama rağmen ilgilenen olmadı. Artık garanti bankası ile görüşüp kartımı iptal ettireceğim . Kuryede olan kartı ben ne yapıyım, yok eğer kullanacaklarsa beni arasınlar şifresini veriyim.

Zeynel 131 Okunma

Cevaplar

 • Aktif İleti Temsilcisi11 Nisan 2013

  SN:BOZKURT Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

 • Zeynel11 Nisan 2013

  yaklaşık 20 gündür kartım kuryede bekliyor fakat nasıl bir kurye ise 20 gündür teslimatı yapamadılar..ayrıca sitelerinde sorguladığımda " Gönderinizin Son Durumu : Dağıtımda - Nottan Çıktı " yazısı yazıyor sürekli ama gelen giden yok..Tahminimce benim adresi hariç her yere uğradılar..Bundan sonra adres verirken rastgele bir adres vereceğim,sanırım daha çabuk ulaşır

 • Zeynel11 Nisan 2013

  sabahtan beri "Gönderinizin Son Durumu : Dağıtımda - Nottan Çıktı " yazıyor ama sanırım bir benim adrese uğramadılar...

 • Zeynel08 Nisan 2013

  ziyaret eden falan olmadı, madem ziyaret edildi, o zaman bir belge bıraksınlar!!

 • Aktif İleti Temsilcisi08 Nisan 2013

  SN.BOZKURT Gönderiniz için adresinize yapılan ziyarette tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile gönderiniz teslim edilememiştir.Talebiniz tekrar acentemiz ile paylaşılmış olup, en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön