19 Nisan 2013 #1752495

Aktif İleti Kartım Teslim Edilmedi!

8060570047 takip nolu kartım hala teslim edilmedi. Kart başvurumun olumlu olarak sonuçlanmasının üzerinden 1 ay geçti fakat ne ses ne seda. Öğrenci olduğumdan dolayı yurtta kalıyorum, bu aktif ileti denen firma yurttaki danışman arkadaşın dediğine göre geldiğinde 2 kredi kartı getirmiş diğer arkadaşın kartını bırakıp benimkini bırakmamış.


Bu nasıl bir çalışma şeklidir? Bana herhangi bir dönüş yapılmadı hala, bankayı arıyorum şubemize gidin diyorlar. Şubeye gidiyorum aktif ileti telefon numarasını, takip no veriyorlar. Arıyorum hiçbir şey yok! herhangi bir müşteri temsilcisi de yok derdiğimizi anlatabileceğimiz.

Deniz 79 Okunma

Cevaplar

 • Deniz02 Ağustos 2013

  Gönderinizin Son Durumu : Teslim - Evrak Geri Toplandı - Teslim Alan : DENİZ GÜNERİ sorgulama yaptığımda aldığım cevapta bu.

 • Deniz02 Ağustos 2013

  ''Gönderiniz 20/04/2013 tarihinde tarafınıza teslim edilmiştir.'' demişsiniz. Üzerinden bir kaç ay geçti şikayetimin biliyorum, Ben sizden herhangi birşey teslim almadım. Şikayeti yaptığım tarih 19 Nisan siz 20 Nisan da teslim edildi demişsiniz. O tarihlerde firmanızın internet sitesinden takip no ile sorgulama yapmıştım. Hatta Haziran ayında da yaptım. Sitenizde teslim edildi diye belirtilmiş fakat ben kesinlikle kartımı teslim almadım. Kaldığım yurt içindeki görevlilerde teslim almamışlar. Defalarca sordum ama yok. Böyle olunca kartı iptal etmek durumunda kaldım, sizin iletişim konusundaki zayıflığınız sebebiyle. Karta ne oldu bilmiyorum kötü bir amaçla kullanılmış olabilir iptal ettiğim tarihe kadar, ilerleyen zamanda bu nedenden dolayı zarara uğrarsam şirketinize zararımın karşılanmasını için dava açacağımı belirtmek isterim.

 • Aktif İleti Temsilcisi10 Haziran 2013

  Sn Güneri Gönderiniz 20/04/2013 tarihinde tarafınıza teslim edilmiştir.

 • Deniz07 Haziran 2013

  şaka gibi hala bir dönüş alamadım :)))

 • Aktif İleti Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Güneri Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön