02 Nisan 2013 #1719428

Aktif İleti Kartım Nerede!

Halkbank tarafından size teslim edilmiş 2605028107373 numaralı iletim nerede? Dünyanın bir ucundaki Çin'den bile paketler 7 günde elimize ulaşıyorken Aktif İleti denen kurye şirketi 20-30 km. uzaklıktaki adresimize kaç günde teslimat yapabiliyor. Eğer kartım bu haftada elime geçmez ise bankayı arayıp Aktif İleti yüzünden kartımı iptal edeceğim.


Not: Bu şikayetime ya teslim tarihi vererek telefonla yada mesajla cevap veriniz yada hiç cevap vermeyiniz. Yani ''Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir. Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır'' tarzında standart cevap istemiyorum. Eğer böyle bir cevap ile karşılaşırsam ciddiyetsiz bir firma olduğunuz anlaşılır.

Erol 62 Okunma

Cevaplar

  • Erol02 Nisan 2013

    maalesef banka sizin dediğiniz gibi demiyor.1 nisanmış.banka 27 martta size iletildiğini söylüyor.bu gönderi 27 martta çinden gönderilse bugün yarın elime geçerdi.ve siz hala standart cevap veriyorsunuz.talebiniz acentemiz tarafından en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır.en kısa süre 1 ay mı 2 ay mı? ciddiyet yok demekki.standart cevap yerine iletiniz maksimum ..... gün içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır demeniz imkansız mı acaba?

  • Aktif İleti Temsilcisi02 Nisan 2013

    SN.AKDENİZ Gönderiniz 01.04.13 tarihinde tarafımıza verilmiştir.Gönderiniz dağıtım süresi içerisinde bulunmakta olup, talebiniz acentemiz tarafından en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön