16 Mayıs 2013

Aktif İleti Kartım Gelmedi !

Ayın 10nun da ellerine geçtiğini öğrendiğim kredi kartım hala ortalıklarda yok, bankayı arayıp cep telefonumu da yazdırdım haklarında okuduğum şikayetlere istinaden.Firmanın web sitesi -gönderi sorgulama sistemi çalışmıyor , ASP hatası alıyorum.


Bana verilen telefonunda sadece yönlendirme yapılıyor. Şirketin numarasını buldum ama onda da telesekreterden öteye geçemedim. Webmaster aracılığı ile mail attım cevap alamadım. Bu firmada çalışan biri var mı?


Eğer Finans Bank bu firmayı seçmemiş olsaydı, bana kimse bu firmanın fason bir firma değil de gerçek bir firma olduğunu inandıramazdı. Sonuç: Kartım hala yok, nerede olduğunu bilmememe imkan yok. Müşterilerinize hizmet vermeyi düşünüyor musunuz?

Kivanc 67 Okunma

Cevaplar

  • Kivanc18 Mayıs 2013

    "Genel merkezimize ulaştıktan sonra işlem görüp talimat adresinize yönlendirilecektir.Sevk sürecinin ardından kartınız tarafınıza teslim edilecektir." Kartımın öyle yada böyle geleceğini söylediğiniz için teşekkür ederim. Yanlız, ben size kartımın geciktiğini söylüyorum siz cevap olarak daha fazla gecikeceği cevabını veriyorsunuz. Okudunuzmu bilmiyorum ama irtibat kanallarınızın olmadığından da bahsettim bu konuda cevap verme gereği görmediniz anladığım kadarı ile. Üzgünüm ama cevabınızdan memnun kalmak mümümkün değil.

  • Aktif İleti Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın Gülbaş Gönderiniz bankanızın talimat adresi belirtmesi dolayısıyla kozyatağı acentemizden genel merkezimize yönlendirme aşamasındadır.Genel merkezimize ulaştıktan sonra işlem görüp talimat adresinize yönlendirilecektir.Sevk sürecinin ardından kartınız tarafınıza teslim edilecektir. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön