11 Mayıs 2013 #1792844

Aktif İleti Kapıya Kadar Gelip Geri Gitti!

Evime kadar gelen kuryeniz annem kapıya çıktığında beni soruyor,annem de markete kadar gitti gelir şimdi demesine rağmen ben tekrar geleceğim demiş markette 50 mt uzaklıkta. Elinde telefon numaram var niye beni aramıyor bu kurye? Borçlarımı ödeyemedim ve mahkemelik olmak üzereyim. Nasıl iş yapıyorsunuz Allah rızası için kurye numarasını paylaşın. Bu nasıl iştir Allahı nızı severseniz ya bakın bu saat oldu evden çıkmıyorum gelir diye.


Neden böyle yapıyorsunuz? Telefon numaram 0541 30****** lütfen bana ulaşın ya lütfen. 2605032****lütfen yardımcı olun kuryeniz Sefaköy şubemizden alın demiş anneme. Şubeniz nerede bilginiz yok. Telefon ile ulaşma şansımız yok. Gerekeni yapınız lütfen.

Emrah 63 Okunma

Cevaplar

  • Aktif İleti Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın Kabasakal Gönderiniz sizin bankanıza bildiriniz üzere Silivri acentemize gitmiş ardından 3 gün sonra bu sefer Sefaköy şubesine teslimi için bankanıza bildirim yaptığınız için genel merkezimize gelmiştir.Kartınız sevk süreçlerinin ardından bankanızın şubesine teslim edilecektir. Bilgilerinize.

  • Aktif İleti Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Kabasakal Kartınız bankanızın bize iletmiş olduğu talimat adresinize yönlendirilme aşamasındadır.Sevk sürecinin ardından kartınız tarafınıza teslim edilecektir. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön