20 Nisan #10358411

Aktif İleti İnaktif İleti Mağduru

Aktif İleti diye kurulan firma iletmemekten başka bir iş yapmıyor. 29 Mart'ta bunlara teslim edilen kredi kartım 20 Nisan itibari ile hala elime ulaşmadı. 667180715727 barkod numarası ile sorguladığımızda ise adreste bulunamadı tekrar gidilecek yazısından başka bir bilgi yok adresime gelinmemesine rağmen. Hayır karşımızda muhatap kimsede yok bankayı arıyorum şikayet ediyorum onlarında yapabileceği bir şey olmadığını kartın bu aktif iletiye verildiğini söylüyorlar ama Aktif İleti nerede belli değil. Ben Çin'den istediğim bir şeyi 1 ayda alabiliyorum ama yurdum sınırları içerisindeki bir şeyi hala bana ulaştıramadılar. Bari kart nerede onu söyleyinde gidip alalım. Ben tüm harcamalarımı kartın elime geçmesine göre ayarlamıştım. Şimdi mağdur durumdayım.

İsmail 404 Okunma

Cevaplar

 • Aktif İleti Temsilcisi20 Nisan

  Merhaba İsmail Bey, normalde bankanızın vermediği bir adrese teslimat yapılarak sorun çözüldü ancak bu durumdan bankanızı da bilgilendiriyoruz. Buraya yazıp yazmanın ötesinde sizin bulunduğunuz adresi bankaya vermeniz oldukça önemlidir. Bilgilerinize

 • İsmail20 Nisan

  Kartım elime ulaştı. Teşekkürler Sikayetvar.com

 • İsmail'in Teşekkür Mesajı20 Nisan

  Teşekkürler buraya şikayet yazmamız lazımmış demek ki.

 • Aktif İleti Temsilcisi20 Nisan

  Merhaba İsmail Bey, acentemizin yanıtı aşağıdaki gibidir. Bankanıza bulunduğunuz adresi talimat olarak bildirmeniz gerekmektedir. Bilgilerinize, "Şimdi müşteri ile görüşüldü.Ev adresi Denizli sınırında, iş adresi İzmir sınırında ama kendisi Hastahanede. İki adreste de ziyaret esnasında teslimat sağlanamadı adreslerde olmadığından ancak bugün müşteriye bulunduğu hastane adresinde randevulu teslimat sağlanacak."

 • Aktif İleti Temsilcisi20 Nisan

  Merhaba, sizinle iletişime geçilerek kartınız teslim edilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön