04 Eylül 2013 #1992902

Aktif İleti Hiç Tanımadığım Birine Kartımı Teslim Etti!

Aktif İleti 8127251766 nolu gönderiyi hiç tanımadığım çalıştığım şirkette de çalışmayan "H** C**" diye birisine teslim ettiklerine dair mail ve cep telefonuma mesaj attılar. Yapı Kredi'den gelen kredi kartım hiç tanımadığım birisine teslim edildi ve sanki yaptıkları doğru bir işmiş gibi mailde de gidip bu kişinin kendisinden kartımı alabileceğimi yazmışlar. Bir hafta önce aktif iletiye mail attım konuyla ilgili, cevap yazmaya tenezzül etmediler.


Anlamadığım şey ise, bu firma nasıl oluyor da bu şekilde çalışabiliyor? Firmaya telefonla ulaşamıyorum. mail atıyorum ona da cevap yok. Belki buradan cevap yazarlar ama cevaba ne yazacaklar merak ediyorum.

Pınar 92 Okunma

Cevaplar

  • Aktif İleti Temsilcisi09 Eylül 2013

    SN.ÇAĞDAŞ Konunun araştırılması için iletmiş olduğumuz gönderi bilgisinin paylaşılmasını rica ederiz. Saygılarımızla.

  • Pınar07 Eylül 2013

    Aktif iletinin verdiği cevabın üzerine yapı krediyi aradım. Sözleşmemde kurye eğer beni adresimde bulamazlarsa yoldan geçen birine benim kredi kartımı verebilir diye ibare olup olmadığını sordum. Sözleşmemde Eğer kurye bana ulaşamaz ve ev adresime gelmiş ise sadece 1. Derece akrabaya kartımın teslimatını yapabilir, iş adresime gelmiş ise yöneticime ve ya güvenlik görevlisine kartımı teslim edebilecekleri ibaresi olduğunu bildirdiler. Şimdi aktif ileti bana açıklayabilir mi, neden benim kredi kartım işyerimde çalışmayan, büyük ihtimalle de yoldan geçen birine teslim edildi?

  • Aktif İleti Temsilcisi04 Eylül 2013

    SN.ÇAĞDAŞ Gönderiniz bankalar ile sözleşmemiz gereği adreste sizin dışınızda farklı kişilere teslim edilebilmektedir.Gönderiniz için adrese giriş izni verilmemesi ve teslim edilen kişinin sizi tanıdığını ve ulaştıracağını belirtmesi üzerine kartınız kendisine teslim edilmiştir.Devam eden bir problem var ise tekrar bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön