19 Nisan 2013

Aktif İleti Hala Teslim Edilmedi!

Finansbanktan gönderilen kredi kartım bugün 19 nisan 2013 olmasına rağmen hala teslim edilemedi. acil ihtiyacım var ki kredi kartı alıyorum. aktif iletiye ulaşmaya çalışıyorum adres yok, telefon yok, e mail yok, öyle bir şirket gerçekten var mı, buna dair bir ibare bile yok.. finansbankı aradım.

Bu şirket bizi sallamıyor, finansbanktan yazdılar onlarıda sallamıyor. ama suç bu kurye şirketinde değil çok ucuza iş yaptırmak isteyen bankalarda. Bence böyle firmaların. kapatılması yada ağır cezalar verilmesi gerek.

Bülent 51 Okunma

Cevaplar

  • Bülent21 Nisan 2013

    buradaki şikayetimden sonra cumartesi aktif iletiden telefonuma mesaj geldi.bugun adresinize gittik sizi adresinizde bulamadık diye birde cep numarası bırakmışlar arayın diye..beni bulma yada bulamama şansları yok cünkü gitmemişler.çünkü beni bulamadıklarını idda ettikleri yer bir kamu kurumu ve hiç bir kamu kurumu cumartesi açık olmaz .bunu aktif iletide iyi bilir.ama adrese gitmedikleri acık çünkü bizi arayın dediklerinde belki on kez aradım verdikleri cep telefonu kapalı akşama kadar aradım hatta mesajda attım.ama cevap yok.ya bunlar neden böle taktiri sizlere bırakıyorum.

  • Aktif İleti Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Akdağ Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön