22 Mart 2013

Aktif İleti Gecikme Oldu!

10 gün önce 26050944536619 takip numarası bildirildiği halde aktif. com sitesinde günlük takip ediyorum ve her defasında kuryede dağıtımda gibi sallama yazılar okuyorum 08503330327 nolu telefonla dert anlatmak, muhatap bulmak zaten mümkün değil sadece. teslim adresi ev mi iş mi seçeneği var.


Ben bu kadar ilgisiz , müşteriyi ciddiye almayan bir firmayla muhatap olmadım. . 10 günden beri evden ayrılamıyorum , ne zaman geleceği hakkında bilgi alamıyorum sıkıntımı defalarca email le ilettiğim halde bilgilendirme, geri dönüş falan yok.

Tekin 136 Okunma

Cevaplar

  • Tekin23 Mart 2013

    geçen günde yazmıştım kredi kartım 15 gündür gaziantep merkezde yaşayan biri olarak elime geçmedi. bu gün yine takip nosu ile sorguladım hala dağıtımda diyor bu dağıtım alanı kaç bin kilometre kare? kurye artık gelmesede olur 15 gündür il dışı seyahatimi erteledim ve evden çıkmadım. ziraat bankasıda aktif kurye ayarında tam çalışma ahlakınız birbirini tamamlıyor. siz kartı geri iade edin ziraat abnkasıda kartı iptal etsin. . hadi işinize artık işiniz ne ise... dediğim gibi bu firma hiç mi hakkında yapılan yorumları görmez okumaz ben orda çaycı olsamyazılan yorum ve hakaretleri okuyunca o firmada çalıştığımı söyleyemezdim. . . Birde kurumsal kimSizin kurumsal çalışma anlayışınız bu ise lanet olsun. .

  • Aktif İleti Temsilcisi22 Mart 2013

    SN.KURÇAK Gönderiniz için adresinize yapılan ziyarette tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile teslim edilemediği bilgisi yer almaktadır.Talebiniz tekrar iletilmiş olup, en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

  • Aktif İleti Temsilcisi22 Mart 2013

    SN.KURCAK Gönderiniz iletmiş olduğunuz takip numarası ve isim soy isminizde ulaşılamamıştır.Takip numaranızı kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön