04 Mayıs 2013 #1778953

Aktif İleti Gecikme!

Böyle kuryelik hizmeti olmaz. Bir ileti 1 ay içinde teslim edilemiyorsa siz işi yapamıyorsunuz demektir. İnsanları mağdur etmeye hiçbir hakkınız yoktur. benim 530860005445 nolu gönderim hala elime ulaşamamıştır. Bunun açıklmasını neye dayanarak yapıyorsunuz insanlara 2013 yli ve bu ilerlemiş teknoloji dünyasında anlamış değilim. Şikayetimi ciddiye almanızı temenni ederim işinizi de biraz daha ciddiyet ve disiplin içerisinde yapmanızı rica ederim saygılarımla.

Cuneyt 41 Okunma

Cevaplar

 • Cuneyt14 Mayıs 2013

  ben firmadan suphe duyuyorum. nasıl firma kardesim sizden ricam bu firmaya benim sikayetimi iletmeniz ve kartımın bir an once elime gecmesini rica ederim.

 • Aktif İleti Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sayın Yurdaduran Konu ile ilgili acente uyarıldı.Kartınızı teslimi için sizi arayıp teslimatını gerçekleştireceklerdir. Bilgilerinize sunarız.

 • Cuneyt08 Mayıs 2013

  ve herkese sesleniyorum bu kuryeyi birlik beraberlik icinde medyaya tasıyalım rezil edelim cok kolay yapmakta elimizde ıspatıda var gelin birlik beraberlik icinde rezil edelim bu kuryeyi....

 • Aktif İleti Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Sayın Yurdaduran Yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Gelen talebinizi ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön