05 Eylül 2013 #1994886

Aktif İleti Garanti Bankası Kartım Bir Aydır Gelmedi!

Garanti Bankası'ndan gelecek olan AmEx kartımı aktif ileti bir türlü teslim etmiyor. Bankada açık adresim olmasına rağmen ki Üsküdar İstanbul, bana aktif iletinin Derince İzmit şb'sinde çalıştığını söyleyen bir zat kısa mesajla "geldik bulamadık" diye bir mesaj atıyor. Ben kendisine Üsküdar'da oturduğumu söyleyince o zaman bir yanlışlık olmuş dedi. Bu kart hala ortalarda yok. Bankadan aldığım bilgiye göre kart Aktif İletinin elinde.


Peki neden teslim edilmez? Bunun cevabını verebilecek biri var mı acaba bu şirkette. Ayrıca benzer bir olayı daha öncede Aktif iletiyle yaşamıştım. El insaf.

Fazıl 37 Okunma

Cevaplar

  • Fazıl09 Eylül 2013

    Bu olay Aktif ileti ile yaşadığım 2. olay.

  • Fazıl05 Eylül 2013

    Ben bir şey anlamadım bu yazıdan, ne sevki ne acenta değişikliği. Ben bankaya sordum kart Aktif iletide dediler, Aktif iletinden dün akşam gelen (4 eylül) mailde iade edildiği yazıyordu. Bunun üstüne acenta değişikliği, sevk süreci falan. daha açık ve net bir türkçeyle yazarsanız anlaşılması mümkün olur. Ayrıca bankaya talimat verdim önümüzdeki hafta Çarşamba gününe kadar kartım gelmezse kartı iptal etsinler diye, bundan da banka kaybeder.

  • Aktif İleti Temsilcisi05 Eylül 2013

    SN.YÖNEYMAN Gönderinizin teslimi için iletilen ilk adresiniz Fenerbahçe bölgesine aittir.Üsküdar bölgesi için gönderiniz acente değişikliği gerçekleştirecektir.sevk sürecinin ardından en kısa sürede talebiniz sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön