19 Nisan 2013 #1752326

Aktif İleti Garanti Bankası Bonus Card'ım Teslim Alamadım!

Yaklaşık bir ay önce Garanti Bankası'na ait Bonus Card'ımın gönderim sürecine girdiğine dair mesaj aldım. Daha sonra bankadan gönderi numaramı öğrendim ve sık sık gönderi durumunu sorguladım. Bundan bir hafta kadar önce sorguladığımda "ziyaret edildi-tekrar gidilecek" şeklinde bir ileti çıktı.


Bunun olması mümkün değil zira 15 gündür rahatsızlığımdan dolayı evden hiç çıkmadım. Bu arada telefonla ulaşmak mümkün olmadığı için 3 defa internet sitesinden mesaj attım, geri dönülmedi. Çok merak ediyorum sizinle iletişim kurmanın bir yolu yok mudur?


Niçin bu derece ilgisiz siniz anlamıyorum doğrusu. Umarım bu sefer sizinle iletişim kurmayı başarabilirim.

Seyit 272 Okunma

Cevaplar

 • Aktif İleti Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın Özbey Anlayışınız için biz teşekkür ederiz. İyi günlerle kullanın. Saygılarımızla

 • Seyit29 Nisan 2013

  Kartım geldi..İlginize tekrar teşekkür ederim.. İyi çalışmalar..

 • Seyit29 Nisan 2013

  Bu kadar hızlı cevap vermenize hem şaşırdım hem de sevindim..İlginize teşekkür ederim..Umarım birkaç gün içinde kartıma kavuşabilirim..

 • Aktif İleti Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sayın Özbey Konu ile ilgili acentemiz uyarıldı.En kısa süre içinde kartınızın teslimi gerçekleşecek.Bilgilerinize.

 • Aktif İleti Temsilcisi25 Nisan 2013

  Sayın Özbey Yaşadığınız beklemeden dolayı tekrar özür dileriz.Kartınız daha önce Adanaya sevkedildiği için gecikme yaşamıştınız.Kartınız şuan mersin acentemize geldi.En kısa süre içerisinde de tarafınıza teslim edilecektir. Bilgilerinize.

 • Seyit22 Nisan 2013

  Öncelikle 3 gün önce yazmış olduğum şikayete hemen cevap verdiğiniz için teşekkür ederim..Fakat hala kartımın akıbeti hakkında bir fikrim yok..Keşke atmış olduğum 3 mailden sonra, sitede belirtildiği gibi "72 saat içinde" bana dönülse idi.. Bugün yaptığım online sorgulamada kartımın "dağıtım bölgesine sevkedildiği" yazıyordu..Oysa ki henüz 4 gün önce "ziyaret edildiğim, tekrar edileceğim" yazmaktaydı..Açıkçası neye inanacağımı bilemiyorum.. Umarım en kısa zamanda kartıma kavuşabilirim...

 • Seyit22 Nisan 2013

  Öncelikle şikayetime hemen cevap verdiğiniz için teşekkür ederim..Fakat yine de kartımın akıbeti hakkında hala bir fikrim yok..Keşke atmış olduğum 3 mailden sonra, sitede belirtildiği gibi "72 saat içinde" bana dönülse idi.. Bugün yaptığım online sorgulamada kartımın "dağıtım bölgesine sevkedildiği" yazıyordu..Oysa ki henüz 4 gün önce "ziyaret edildiğim, tekrar edileceğim" yazmaktaydı..Açıkçası neye inanacağımı bilemiyorum.. Umarım en kısa zamanda kartıma kavuşabilirim..

 • Aktif İleti Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Özbey yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz.Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön