15 Kasım 2014

Aktif İleti Bilgilendirme Yapmadan Digipen İle İmza Attırılması!

Sayın yetkili; Az önce kirli sakallı kılık kıyafetini uygun bulmadığım saha temsilciniz tarafından kredi kartım bırakıldı. Teslimat imzasını attıktan sonra “daha kalın bir kalem bulamadınız mı? ” sorum üzerine kalemin digital bir kalem olduğu tarafıma iletildi. Ben de, bilgi verilmeden ve bilgim olmadan hiçbir şekilde bana imzamı elektronik ortama taşıyan bir kalemle izinsiz imzamı alamayacağınızı beyan ederek, formu geri istedim ve imzamı aynı kalemle karaladım.


Aktif ileti'yi webde aratıp size ulaşmaya çalıştım, nette yazan 0850 ile başlayan iletişim numaranızda telesekreter çıkıyor ve diyeceklerini dedikten sonra teşekkür edip kapatıyor, bir yetkili ile iletişime geçmeye izin vermiyor.
Sorularım şunlar;
1- Siz nasıl bir firmasınız? Böyle önemli bankaların evrak işlerini yapan bir firma olarak iletişime geçebileceğimiz bir telefon numarası olmaması tamamen bir fiyasko.
2- Saha temsilcilerinizin çalıştığınız kurumları ve sizi temsilen daha düzgün olması gerekmez mi?
3- Digipen denen cihazı müşteri bilgilendirilmesi yapmadan ve anlatmadan müşterinize kullandırmak suçtur. Gerekli açıklama ve izahatlar en kısa sürede tarafınızdan yapılmazsa gelen temsilciniz A**** T. isimli şahıs nezdinde hakkınızda avukatım aracılığıyla suç duyurusunda
bulunacağım.

Ercan 570 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön