07 Eylül 2013 #1999238

Aktif İleti Akbank Gönderisi Gelmiyor!

3400266022230 Akbank'tan gelecek olan gönderim (kredi kartım)2eylül tarihinde sizlere tarafıma ulaştırılması için teslim edilmiş, konuyla ilgili adres güncellenmesi yapılması gerektiğini belirtmişsiniz. 05. 09. 2013 tarihinde adres güncellenmesi bankanın çağrı merkezi üzerinden yapılmıştır. Ancak gönderim (kredi kartım)iletişim adresim olan ev adresime halen teslim edilmemiştir.


Konuyla ilgili teslimatın birazda hızlandılırması ve bir an önce teslim edilmesini talep ediyorum verdiğim ikametgah adresim gayet net, açık belirgin bir bölge olup diğer kargo, kurye firmaları tarafından 24 saat içerisinde teslimat yapılabilen derecede belirgin bir adrestir. Teslimatı artık hızlı bir şekilde teslim etmenizi önemle rica ederim.

Egemen 184 Okunma

Cevaplar

  • Egemen09 Eylül 2013

    Bankanın cağrı merkezini birden çok kez aradığımda 02.09.2013 tarihinde tarafınıza teslimat yapılmak üzere teslim edildiği beyan ediyor.Bankaların ve diğer cağrı merkezlerinde konuşulan söylenilen tüm bilgiler ses kayıt altına alınmaktadadır.Ya bankanın cağrı merkezi ile yaptığım birden çok görüşmede ve birden çok müşteri temsilcisi bana yanlış bilgi aktarımı yapmakta yada sizler yanlış bilgi aktarımı yapmaktasınız.Sonuçta her iki adreste güncel adresimde üsküdar bölgesindeki adresimde bir birlerine çok yakın bölgeler aynı lokasyon birbirine çok uzak ve zıt bölgeler değil.Vellhasıl teslimatımın en kısa sürede yapılmasını tekrardan rica ediyorum

  • Aktif İleti Temsilcisi09 Eylül 2013

    SN.BÜYÜKÖNDER Gönderiniz 04.09 tarihinde tarafımıza verilmiş ve teslimat adresi olarak Üsküdar bölgesine ait adresiniz iletilmiştir.adres değişikliğiniz dün itibari ile tarafımıza ulaşmıştır.Gönderiniz dağıtım süresi içerisinde olup,bir gecikmesi bulunmaktadır.Acente değişikliği sonrası güncel adresinize en kısa süre içerisinde teslimatı gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön