31 Ocak 2014 #2268114

Aktif İleti Adrese Gelmeden Geldim Diyen Kurye

8188791684 Numaralı gönderim için kendi sitelerinden 4 kere benim 4 kerede bankanın forum oluşturduğu halde en ufak bir cevap alamadığım telefonlarına ulaşmanın mümkün olmadığı adreslerinin nerede olduğu belli olmayan bir şirket Aktif İleti gönderide gitmeden önce aranacak yazıyor 2 kere gelmiş ama adreste bulamamış arkadaş acaba neden bulamamış neden aramamış?

Sinan 140 Okunma

Cevaplar

  • Sinan31 Ocak 2014

    Öğrendim ki Türkiye'de bunu yapan sadece iki şirket varmış biride sizmişsiniz. Şirketiniz nasıl böyle bir görevi aldı anlamış değilim bu gün son gündü zaten kredi kartına taksit için artık ne yapsanız boş İstanbul içinde bir kartı 2 haftada teslim edemiyorsanız ve önemli not olarak "gelmeden önce aranması" olarak yazılıp aramıyorsanız şirket olarak zaten ya çalışanlarınıza söz geçiremiyorsunuz yada politikanız gelmeyipte geldim diyerek yalan söylemek üzerine kurulu. Ayrıca verdiğiniz cevapta çok komik. Yukarıda bir talep görüyormusunuz? Talebiniz sonuçlandırılacaktır diye cevap yazıyorsunuz?

  • Aktif İleti Temsilcisi31 Ocak 2014

    SN:TOK Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön