03 Nisan 2013 #1723187

Aktif İleti Adres Güncelleme!

Garanti Bankasına başvurduğum ek kart aktif ileti ile teslim edileceğini öğrendim. Yalnız adres değişikliği gerçekleştirdiğim için güncel adresimi aktif iletiye gönderi sorgulama bölümünden bildirdim. Bildirim sonucunda 72 saat içerisinde benle irtibata geçip ileti hakkında görüşüleceğini içeren bir yazı mesaj olarak sistem tarafından verildi. Ancak aradan 1 hafta geçti ne aradılar ne mail atıldı ne de adresim güncellendi.

Tayfun 206 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun25 Nisan 2013

  her ne kadar akşam olsa da şu an teslimat gerçelkleşti. bu kadar erken teslimat için teşekkürler...

 • Tayfun22 Nisan 2013

  gerçekten yeter artık! yaklaşık iki aydır bi kartımı teslim edemediniz. dağıtım bölgesinde mesajından sıkıldım artık. bir telefon numarası ya da bi adres bi şey verin. neredeyse ben kendim alayım. bu kadar sorumsuzluk olmaz ki!

 • Aktif İleti Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sayın Taş Gelen talebiniz acentemize iletilmiştir.Bankanıza iletmiş olduğunuz güncel talimat adresinize en kısa süre içerisinde gönderinizin teslimatı yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

 • Tayfun09 Nisan 2013

  size ilettiğim son mesajın üzerinden 5 gün geçti ve sonuç olarak hiç bir değişiklik olmadı.tekrar tekrar telefon da bankadaki müşteri temsilcisiyle sizinle iletişime geçmeleri için rica ediyorum. onlar da bana da şu an bankada güncel olan adresimi tekrar güncelleyip bana güncellendi mesajı yolluyorlar.ama hala aktif ileti sitesinde gönderi sorgulama bölümünde adresim yanlış gözüküyor ve sorgulama sonucunda eskiden "dağıtım bölgesinde-kurye üzerinde" olan mesaj artık "dağıtım bölgesinde" olarak görünüyor.

 • Aktif İleti Temsilcisi04 Nisan 2013

  SN:TAŞ Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

 • Aktif İleti Temsilcisi04 Nisan 2013

  SN.TAŞ Güncel adresinizin bankanız ile görüşme yaparak talimat olarak iletilmesini rica ederiz.Mesajınızda takip numaranızın da paylaşılmasını rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön