16 Şubat 2013

Aktif İleti Acil Olan Banka Kartımızı Alamadık!

Aktif İleti Kurye firması tarafından iletilmesi gereken eşime ait olan banka kartımızı bir türlü alamadık. Hiçbir yerde iletişim bilgileri yok. Sanki paravan firma gibi. Ne bir telefon ne bir bilgi. Acil ihtiyacım olan kart maalesef kimbilir nerede. Bankalar acaba dağıtım olarak ucuz olduğu için mi bu kalitesi düşük firmaları tercih ediyor.


İnsan bir yetkili arıyor karşısında ama maalesef. Ulaşılamadı SMS gönderiyorlar geri dönüyorsunuz telefonu açan yok.


2013 Türkiye'sinde bu tip firmaların varlığı gerçekten tüketiciler için bir eziyet. Bankamızdan bile vazgeçecegiz artık bu firmayla çalıştıkları sürece.

Kadir 48 Okunma

Cevaplar

  • Aktif İleti Temsilcisi18 Şubat 2013

    SN.SEZGİNER Gönderiniz ile ilgili bugün adres değişikliği bugün tarafımıza iletilmiştir.Acente değişikliği sonrası talebiniz en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

  • Kadir18 Şubat 2013

    gönderi eşimin ismine ve tel numarasına göre gönderilmiştir. Sadece gönderi numarasından ulaşabilirseniz sorun yok. İsim veya tel numarası gerekiyorsa lütfen beni arayınız.

  • Aktif İleti Temsilcisi18 Şubat 2013

    SN.,ÇETİN Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz.Kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön