16 Şubat

Aktif İleti 5 Gün Önce Bize Kartınız Geldi Denildi Ama Kartımı Göndermedi!

5 gün önce bize kartınız geldi denildi ve evde olmadığımız için ulaşılamadığı bilgisi banka tarafından verildi. Şirket tarafından ulaşamadıklarına dair bir belge, bir telefon araması yapılmadı. 4 gün önce merkez Ankara'daki şubesine ulaşamadığını söyledi ve cumaya kadar kartın elimizde olacağını iletti. Cuma günü aradığımızda şubeye ulaşamadıklarını dile getirdiler. 2 saat sonra ısrarlı telefonlarımız dahilinde mucizevi bir şekilde 4 gündür ulaşılamayan bölge şubesine ulaşıldığı bilgisini aldık. Kartımıza ulaşabilmek için 5 gündür evde tıkılı kaldık.


İnsanları geçiştiren yetkisiz çağrı merkezi personeli, yetkili bir kişiyle görüşmemize izin vermedi. Şirket bilgilerini, kartın hangi yollardan geldiğini vs. Sorduğumda bunları söylemeye yetkisi olmadığını söyledi. İnternetten şikayet edebilirsiniz isterseniz diyor, personeldeki bu müthiş vizyona hayran kaldım. Ben de şikayet etmeye geldim.

Nisa 607 Okunma

Cevaplar

  • Aktif İleti Temsilcisi28 Şubat

    Merhaba, adınıza kayıt yok ve gönderi bilgilerinizi de paylaşmadığınız için şikayetinizi doğrulayamıyoruz. Saygıarımızla

  • Nisa24 Şubat

    Merhabalar, tarafınızdan bize bir takip numarası falan iletilmemiş. Bir sorgulama yapmak isterseniz, benim gönderi detaylarımdan daha öncelikli bir araştırma yapmanız lazım. Bu konu benim kişisel problemim olmasının dışında, herkesin yaşadığı bir olay. Kendi şirket etiklerinizi ve çalışma prensiplerinizi düzenlemeniz lazım. Zira, Aktif İleti olarak Google da arama yaptığımızda bile adresin altındaki sorular bölümünde şikayetler taşmış, ekşi sözlükte 8459453843 başlık şikayet var. Bu da olayın kişisel değil, kurumsal bir sorun olduğunu gösteriyor.

  • Aktif İleti Temsilcisi20 Şubat

    Merhaba, gönderi takibiniz ve sorgulamamız için lütfen referans ya da takip numaranızı paylaşabilir misiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön