16 Nisan 2013 #1744547

Aktif İleti 4 Haftadır Kartım Teslim Edilmedi!

22. 03. 2013 tarihinde İş Bankası'ndan tarafıma gönderilen kredi kartı 15. 04. 2013 tarihi itibariyle tarafıma hala teslim edilmedi. Gönderi numarası internet sorgusunda sürekli hala vermekte sesli yanıt sistemleri çalışmamaktadır. Ulaşabildiğim bir şube ise bana onların şubesinde olmadığını bana da insanlık namına cevap verdiğini söyledi. Kısacası Aktif İleti bu işi insanlık namına yapıyor sanırım ama İş Bankası ilgili gönderi ücretini kime ödedi. Böyle bir hizmet sektörü anlayışı kabul edilemez.

Aysen 37 Okunma

Cevaplar

  • Aysen16 Nisan 2013

    Yönlerdimenizi artık istemiyorum. Nedense tüm kanalları kullanarak şikayet edince bugün (16.04.2013) kart teslimi için bir türlü gelmeyen kurye personeliniz sabahtan adresime geldi. Ancak kati olarak Aktif İleti ile tarafıma nerden ne gönderilirse gönderilsin teslim almama kararı verdim. Yaşamış olduğum bu olayıda tüm çevrem ile paylaşacağım.Gönderiyi Aysen Metin olarak sorgularsanız 5 haftalık serüvenini izleyebilirsiniz.

  • Aktif İleti Temsilcisi16 Nisan 2013

    SN.GÜLÜMSER Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz.Kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön