19 Nisan 2013 #1753170

Aktif İleti 2 Aylık Gecikme!

Garanti Bankasının gsbonus kartını kullanmaktayım kartım 2. ay (şubat) itibariyle kullanım süresi dolmuş bulunmakta ve banka kartımı akif ileti ve kurye hizmetleri A. Ş. nin dağıtımına vermiş. Kurye elemanı bana ulaşması gereken zamanlarda gün içinde ulaşması gerekirken gece saat 21:00 - 21:30 cep telefonuma size ulaşamadık bizi arayın içerikli bir mesaj ile telefon numarası bırakmış fakat o numaraya ulaşamamış bulunmaktayım. Sonuç olarak şubat ayından beridir bir çok defa bana ulaşması gereken kartım ulaşmamış kurye ile iletişim sağlanamayıp muhatap olabilecek bir müşteri temsilcisi ile de görüşememiş bulunmaktayım. İlgilerin bir an önce gerekli işlemi yapmasını diliyorum.

Güven 154 Okunma

Cevaplar

 • Güven30 Nisan 2013

  bu gün itibari ile kartımı teslim almış bulunmaktayım. dağıtım yapan kurye elemanını şans eseri görmesem ve kartımı sormasam... oysa kartımı bana adresimde teslim etmesi gerekirken beni arkadaşının şehrin bir noktasında beklediğini varsa ondan alabileceğimi söyledi, sonunda bu saçmalığı da gördük. işimizi bırakıp kart için adam aradık sokaklarda teşekkürler aktif.

 • Aktif İleti Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sayın Kahraman Konu ile ilgili acentemiz uyarıldı.En kısa süre içinde tarafınıza teslim edilecektir. Bilgilerinize.

 • Güven25 Nisan 2013

  banka ile bir çok defa iletişime geçmiş bulunmaktayım zaten adres teyidi ve acil koduyla bir çok defa işlendi bu konu ama siz üzerinize düşen görevi bir türlü yapmıyorsunuz.

 • Aktif İleti Temsilcisi25 Nisan 2013

  Sayın Kahraman Gönderiniz size ulaşılamadığından dolayı iade birimindedir. Konu ile ilgili bankanız ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede teslimat sağlanacaktır.. Saygılarımızla

 • Aktif İleti Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Kahraman Yaşadığınız beklemeden dolayı özür dileriz. Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön