08 Nisan 2014

Aktif İleti 2 Aydır Bana Teslim Edilemeyen World Kredi Kartım!

Aktif İleti gerçekten hizmet kalitesi sorgulanacak bir firma. Şubat ayının ilk haftasında basılan kredi kartım henüz elime ulaşamadı. Defalarca bankayı aradım. Bir hafta içinde elime geçmezse kartımın iptal edilmesini istedim. Sonra banka kurye teslimatını aktif olarak takip edeceğini söyledi.


Evde olduğum bir gün arayıp bir saat önce kuryenin evime gelip bana ulaşamadığını söylediler. Ne kapı zilim ne de telefonum çalıyor, bana hiçbir not bırakılmıyor ama kurye gelmiş beni bulamamış. Kartım birkaç güne elime geçmezse bina güvenlik kamera kayıtlarını ve telefonuma gelen aramaların dökümanı alarak firmaya şikayette bulunacağım.


Bu kadar sorumsuzluk olamaz. Hiçbir firma bu kuryeyle çalışmamalı bence.

Ayşe 65 Okunma

Cevaplar

 • Aktif İleti Temsilcisi08 Nisan 2014

  SN:ARSLAN Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

 • Ayşe08 Nisan 2014

  Ayrıca ben bankayı arayıp adres değişikliği yapmıştım. Sizin sitenizde hala eski adresim teslimat adresi olarak görünüyor. Biraz önce sitenizden adresimi güncelledim. Umarım güncellediğim adrese teslimat yapılır.

 • Ayşe08 Nisan 2014

  8208830573 gönderi numaram. Evime gelip beni bulamadıkları takdirde telefon ederseler sevinirim.

 • Aktif İleti Temsilcisi08 Nisan 2014

  SN.ARSLAN Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön