06 Şubat 2014 #2280607

Aktif İleti 14 Gündür Bölgemde Ama Kartımı Getirmiyor!

2359840254 no'lu gönderim son 14 gündür dağıtım bölgesinde diyor. İstanbul'da Kartal Anadolu Adliyesine bir kartı getirmek bu kadar mı zor? Adliye'de çalışıyorum ve kartım 07/02/2014 günü mesai bitime kadar elime ulaşmaz ise sorumlular hakkında görevi kötüye kullanma suçundan dolayı dava açacağım.


Banka kendisinin birşey yapamayacağını, kartı size teslim ettiğini söylüyor fakat Aktif İleti'ye ulaşabilene aşkolsun. Sadece internet sitenizden sorgulama imkanı var ''Dağıtım Bölgesinde'' cevabından başka birşey söylemiyor.


Banka 2 kez aciliyet mesajı gönderdik demesine rağmen hale kredi kartım elime ulaşmadı ve sizin yüzünüzden mağdur olmuş durumdayım. Yukarıda belirttiğim gibi davacı olacağım.

Murat 70 Okunma

Cevaplar

  • Murat10 Şubat 2014

    Gerek tüketici heyetine, gerekse savcılığa suç duyurusunda bulundum. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim (!)

  • Murat07 Şubat 2014

    Bana otomatik mesajla cevap verme kardeşim.. 07/02/2014 saat 14:45 oldu, kartım nerede? Siz nasıl bir firmasınız yahu? Bu bankalar sizle nasıl çalışıyor anlamış değilim.. Yukarıda belirttiğim gibi bugün mesai bitime kadar gelmezse kesin suretle hakkınızda her türlü yasal işlemi başlatacağım, gerek tüketici heyeti gerekse görevi kötüye kullanma suçlarından hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım.. Karşımda bir muhatap bile bulamıyorum..Ama adliyeden elinize çağrı kağıdı geldiği zaman durumun ciddiyetini anlarsınız umarım.

  • Aktif İleti Temsilcisi07 Şubat 2014

    SN:CELEP Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön