04 Mayıs 2013

Aktif İleti 1 Aydır Teslimat Yapılmadı!

651923344400 nolu kuryem 1 ayı geçmesine rağmen hala gelmedi. Bunun bu kadar zor olduğunu düşünmüyorum.dün bana saçma sapan bi msj geldi yok yerinize geldik ama sizi bulamadık diye. Böyle bir şey olamaz iş yerimin adresini verdim ve ben burdan 1dk bile ayrılmıyorum.nereye geldiniz acaba merak ettim doğrusu. Bu şikayetim bir işe yarar mı bilmiyorum ama yapacak başka bir şeyim kalmadı.

Yasemin 36 Okunma

Cevaplar

  • Aktif İleti Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Uyanık Kartınız size ulaşılamadığından dolayı genel merkez iade birimimizdedir.Tekrar yönlendirilmesi yapıldı.Sevk aşamasının ardından kartınız tarafınıza teslim edilecektir. Bilgilerinize.

  • Yasemin13 Mayıs 2013

    en kısa süre derken ki kısa süre anlayışınızı gerçekten çok merak eder oldum bu nedir yaa insanları bu kadar mağdur ediyorsunuz. her sorunun altına aynı cevabı yazıyorsunuz ama değişen veya gelişen hiç bir şey yok ne zaman gelicek bu kartım getiremiyorsunuz belli yerinizi söyleyin kendim gelip alayım ne biçim bir hizmet bu.

  • Aktif İleti Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Uyanık Yaşadığınız gecikmeden dolayı özür dileriz.Konu ile ilgili acentemize bilgi verildi.En kısa süre içinde kartınız tarafınıza teslim edilecektir. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön