19 Eylül 2013

Aktif İleti Zamanında Gelmemesi!

Akbank'tan kredi kartına başvurdum. Kartım Aktif İleti tarafından getirileceğini bildirdiler. Aradan 2 hafta geçmesine rağmen kartım gelmedi. İş adresimi veriyorum. Kartımı ev adresine götürüyorlar tabi ki kimseyi bulamamışlar. Daha sonra kaç defa aradıktan sonra aktif kurye Manisa şubesini aradığımda görevlinin ters tutumuyla karşılaştım. Nasıl bir kurye şirketi bu hem zamanında getirmeyip hemde saygılı davranmıyorlar?

Özlem 100 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 21 Eylül 2013

    2 kez gidilen adresim ev adresimdir. Ben kartımı iş adresime istedim. Ve arayıp bir kez daha teyit ettirdim. Firmanız kendi kafasına göre kartımı ev adresime götürmüştür. Kartımın iş adresime gelmesini istiyorum. Lütfen en kısa süre yönlendirmeyi yapınız.

  • Aktif İleti Temsilcisi20 Eylül 2013

    SN.ERDAŞ Kartınızın teslimi için adresinize 2 kez ziyaret gerçekleştirilmiş ancak tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile teslim edilememiştir.Talebiniz tekrar iletilmiş olup en kısa süre içerisinde işleme alınacaktır. saygılarımızla.

  • Aktif İleti Temsilcisi19 Eylül 2013

    SN.ERDAŞ Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön