Aktif İleti Yüzünden Kartımı Alamıyorum!

Şeyda Esra Y. |

Yapı Kredi Bankası'ndan tarafıma çıkarılan kart Aktif İleti ile şehir şehir gezmekte. Adresimde olduğum halde adreste olmadığım yönünde bir mail aldım ve akabinde bin kere aradıktan sonra Aktif İleti'nin Kayseri şubesine ulaştım fakat kartımın İstanbul'a gönderildiğini söylediler. Tekrar Yapı Kredi ile görüştüğümde acil gönderim yapılacağını bildirdiler. Şimdi bir mesaj alıyorum adresiniz yanlış olduğu için kartınız İstanbul2a tekrar gönderilecek şeklinde.

Mesajdaki numarayı arıyorum, kartınız Nevşehir'e gelmiş tekrar istanbula gidecek diyor. Yapı Kredi'yi arıyorum, acil bildiriyoruz diyor vs. İş değil oyun oynanıyor. Bu kadar kötü hizmet verdiğiniz için sizi kutluyorum. Unutmadan bu firma da müşterisiyle görüşmeye tenezzül etmiyor, ses kaydı dinletmeyi tercih ediyor.

Etiketler :

Adrese Gitmeme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  09:25

  SN:ULU

  Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla

 • Şeyda Esra Y.
  11 Kasım
  23:45

  8149661008 takip numaramdır

 • 08 Kasım
  15:35

  SN.YILMAZ

  Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz.

  Saygılarımızla.