Aktif İleti Yanlış Adrese Teslimat!

Yeşim Arzu K. |

Aktif İleti'de iletişim yok, adres güncelleme yok, şikayeti değerlendirme yok, siteleri güncel değil, Aktif İleti Kuryenin sistemi berbat! İnternet sitelerinden gönderi numaramla sorguladım eski iş yeri adresim görünüyordu. Bankamı arayıp iki farklı günde, iki farklı kez adresimi güncellememe rağmen "yanlış adrese" götürdüler. Bir de dalga geçer gibi mesaj attılar cep telefonuma ve kartın iade alındığını ..... numaradan ulaşabileceğimi bildirdiler.

O .... numarayı aradım, bu numara kullanılmamaktadır uyarısı aldım. Paket teslim edilmeden önce uyarı niteliğinde bir mail yazmıştım cevap vermediler. Bu defa sert bir mail yazdım cevap olarak iletinin iade alındığını en kısa sürede teslim edileceğini yazdılar.

Etiketler :

Başkasına Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeşim Arzu K.
  25 Mayıs
  14:22

  Bankam zaten bu hafta içinde elinize ulaşacaktır demişti. O hafta paketim elime ulaştı. Aktif iletinin süreç içindeki durumu, kendilerine ulaşılamaması, ilgilenilmemesi, yanlış adrese teslim edilip geri alınarak teslimat süresini uzatmalarıydı benim şikayetim. Kendilerini değerlendirsinler bence çünkü benim değerlendirme puanım her zaman sıfır ve bir daha umarım \"ellerine düşmem\".

 • 21 Mayıs
  14:17

  SN:KÜMEÇAL

  Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla