Aktif İleti Teslimatı Yapmadı!

Tarık B. |

Yapı Kredi tarafından 12. 10. 2013' de Aktif İleti'ye teslim edilen kart 28. 10. 2013 tarihi itibarı ile hala tarafıma ulaşamamıştır. Son bir haftadır gönderimin sorgusunu yaptığımda kurye üzerinde olduğu söyleniyor. Bu nasıl bir gönderi ki bir haftadır kurye bana teslimat yapamadı. Vermiş olduğum gönderi numarası ile incelemesinin yapılmasını ve en kısa zamanda tarafıma geri dönüş yapılmasını beklemekteyim. Gönderi No: 8143670704

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarık B.
  02 Kasım
  17:57

  Merhaba,

  konu ile ilgili olarak hala gerekli yerden tarafıma yapılan bir bilgilendirme yada teslimat yok. Hayır anlayamadığım gönderi numarasını sorgulama yaptıgımızda kurye üzerinde deniliyor bu nasıl bir kuryedir ki teslimatı gerçekleştiremiyor. Atmış oldugum maile kimse cevap dönmedi aslına bakarsanız konu ile ilgili bir kişiye ulaşamama sebebimiz çok açık ortada çünkü görünen bütün teslimatlarınız aylar sürüyor. Bu nasıl bir iş anlayışı anlamış değilim. Şimdi diyeceksiniz ki adresde bulunamamışsınız bende buna güleceğim. Konu ile ilgili olarak yeniden konunun acileyetini bildiriyorum ve en kısa sürede bilgilendirme bekliyorum.

 • 30 Ekim
  12:40

  SN:BORA

  Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla