03 Eylül 2013

Aktif İleti Teslimatı Gerçekleştirmiyor ve Firmaya Ulaşılmıyor!

20+25 gündür ilgili kartımın tarafıma teslimi gerçekleşmediği gibi akıbeti hakkındada bilgi sahibi olamıyorum. Site adresinden bilgilendirileceği söylenmekte fakat ilgili site adresine problemli bu durumda şu mana ortaya çıkıyor; Aktif İleti işime gelirse işimi yaparım işime gelmez ise işimi yapmam kimseyi de kendime muhatap kabul etmem. Kimse ulaşıp ta şikayetlerini bildirmesin diye iletişim yapılamıyor. Yok mu bu işin bir muhatabı yok mu bu firmanın bir yöneticisi?

Bu nasıl bir hizmet anlayışı? Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti? Bu nasıl bir insanları mağdur bırakma? Kendilerini ulaşılamaz duruma getirmek sorunu çözümüdür. Bu işi yapamıyorsanız bırakın ehli yapsın.

Rahman 34 Okunma

Cevaplar

  • Aktif İleti Temsilcisi09 Eylül 2013

    SN.ERDEM Gönderiniz adres yetersizliği nedeni ile iade konumunda bulunmaktadır.Bankanız ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

  • Rahman09 Eylül 2013

    2209635980 gönderi numarası 30 güne yakın bir süredir sisteminizden gönderi numaramla bir sefer olsun sorgulama yapamadık.. bu konuda bir bilgi rica ediyorum

  • Aktif İleti Temsilcisi04 Eylül 2013

    SN.ERDEM Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön