11 Mayıs 2013

Aktif İleti Teslimat Yapılmıyor!

Sayın Aktif İleti sözcüsü, çok ciddiyetsiz bir firmasınız. Müşteri aradığı zaman karşısında bir telesekreter değil sorunları dinleyecek çözüm üretecek birini bulmak ister sanırım. Telefona cevap verecek birini işe almakta zayıf bir firmasınız. İnternet sayfanızda yetersiz gönderi takip bölümü koymuşsunuz. İyi güzel de 3 gündür gönderimin dağıtım bölgesinde, hani bölgenin neresinde yada kaç aşaması var ?

3 gün bir yerde duruyor, daha sonra nereye gidecek ? Yaptığınız işe sahip çıkın, 500 tane şikayet var. Belki daha fazla. Bir firma bu kadar şikayete rağmen hala ayakta. Şaşırtıcı. Umarım cumartesileri çalışıyordur 3400258132442.

Mümün 112 Okunma

Cevaplar

 • Aktif İleti Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Sayın Gün Kartınız talimat üzerinde 2.adresinize yönlendirdik.Bu süreç doğrultusunda kartlar önce İstanbul genel müdürlük iade birimine gelir burada işlem görür daha sonra ilgili acentesine sevk edilir. Sizin kartınız İstanbul'a yönlendirilmiş gözükmektedir.Gerekli sevk işlemlerinden sonra kartınız tarafınıza teslim edilecektir. Bilgilerinize.

 • Mümün 15 Mayıs 2013

  hala yok kart aradan 4 gün geçti bu acente yolunu kaybetti galiba anlamadım ben bu kartı beklicem diye işemden mi olucam getirin artık ya amma sancılı iş yapıyorsunuz

 • Mümün 13 Mayıs 2013

  çok yavaşsınız aynı anda 2 kart teslimatı bekliyorum kurye net 11.05,2013 perşembe günü kartımı teslim etti

 • Aktif İleti Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Sayın Gün Kartınızın teslimi için gerekli yönlendirmeler yapıldı.Kartınız ilgili acentemize sevkinin ardından tarafınıza teslim edilecektir. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön