29 Mart 2013

Aktif İleti Teslimat Yapılmaması ve İletişim İmkansızlığı!

Sizlere ulaşmak neden bu kadar imkansız anlamış değilim. Sitenizden 3 defa mail yazdım bir cevap alamadım, [email protected] com mail adresine mail attım. ilgili acenteye ilettik yanıtını verdiler ama halen ses seda yok. 20 gündür Akbank kredi kartımın gelmesini bekliyorum. iş adresime istedim ve iş yerimden hiç ayrılmıyorum.

Türkiye'nin bir ucundan diğer bir ucuna 24 saatte kargolar teslim ediyorlar hemde koca koca kolilerle, siz bir zarftaki kartı teslim etmekte neden bu kadar acizsiniz anlamakta güçlük çekiyorum. Lütfen artık bana bu konu hakkında bilgi verin.

Murat 55 Okunma

Cevaplar

  • Murat 01 Nisan 2013

    en sonunda akşam üzerine doğru kart elime ulaştı, bankayla tekrar konuşup kartı 1 kez iptal ettirdikten sonra getirdiler...

  • Murat 01 Nisan 2013

    Verdiğiniz hizmet gerçekten çok başarısız! biraz önce bana mesaj gönderildi, verdiğiniz adreste bulunmadığınızdan teslim edilmedi diye, sabah 07:30 ile akşam 17:30 arası sürekli iş yerimdeyim, beni nasıl burada bulamıyorsunuz anlamış değilim. sizin yüzünüzden bankayı arayıp kartı iptal ettirdim. mart 11 de kart size teslim edilmiş, bugün nisan 1 ama sizi bulamadık diye mesaj gönderiyorsunuz. benim bu kaybettiğim zamanı açtığım telefonları bu memnuniyetsizliğimi nasıl tazmin edeceksiniz????

  • Aktif İleti Temsilcisi29 Mart 2013

    SN:DOĞAN Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön