Aktif İleti Teslimat Yapılmadı!

Ahmet T. |

8082080105 nolu Garanti Bankası gönderim 2. defadır bana teslim edilemiyor. Nasıl kuryeleriniz varsa ne arıyorlar ne soruyorlar, adrese bile gelmeden, alıcı adreste tanınmıyor diyorlar, bu nasıl bir iş? Hiçbir şekilde size ya da kuryelerinize ulaşamıyoruz, bizi arayan da yok Nisan başından beri teslimatı beceremediniz bir türlü.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  13:46

  Sayın Taşçıkara

  Gönderiler acenteler tarafından belli bir rut planı doğrultusunda günlük dağıtılmaktadır.Bunu daha öncede söylemiştik size bu yüzden cuma günü kartın teslimi için uğrama sağlanacaktır.
  Acentemizin sizi çağırmasının nedeni eğer cumadan önce lazımsa kartınız bekleme yaşamamanız içindir.
  Konu ile ilgili acentemiz ile görüşüp kartın yarın teslimatını sağlayacağız.
  Bilgilerinize.

 • Ahmet T.
  28 Mayıs
  19:59

  ya sizinle hep mi sorun yaşayacağım ben. Şimdi de Yapı Kredi gönderim Mardin Kızıltepe kuryenize ulaşmış. Kuryeniz beni aradı ve Cuma gününden önce getiremeyeceğini, benim gelip almamı söylediler. Ben de dedim ki alıştınız benim gelmeme Garanti Bankası gönderimi de ben gelip almıştım dedim. Bana son derece ukala bir tavırla siz bilirsiniz dedi, o zaman Cumayı beklersiniz dedi.Bu nasıl bir kuryecilik anlayışı ya.

 • Ahmet T.
  14 Mayıs
  16:13

  bugün uzun uğraşlarım neticesinde kuryenizin şubesine ulaştım ve kartımı bizzat şubeden aldım nihayet.kendi işimi kendim gördüm yani. Hala oradaki elemanlar pişkinliğin son noktasında, zarfın üzerine etiket yapıştırılmış adreste tanınmıyor diye, hala adamlar bizimle ilgisi yok, size mesajı da genel merkezden gönderiyorlar diyorlar ya. Acil kuryelerinizle ilgili önlem almalısınız.

 • 14 Mayıs
  14:06

  Sayın taşçıkara

  Gönderiler acenteler tarafından belli bir rut planı doğrultusunda günlük dağıtılmaktadır.Bu yüzden size net gün söyleyememekteyiz.Gönderinizin ACİL bilgisi verildi.Kartınızı iade statüsünden çıkartılıp en kısa süre içinde adresinize sevk edeceklerdir.
  Saygıalrımızla

 • Ahmet T.
  13 Mayıs
  18:26

  ya net bir gün veremiyor musunuz, sitenize bakıyorum hala iade yazıyor, yeter insan bu kadar da mağdur edilmez ki! şu an da benim kartım nerede, ne zaman bana teslim edilecek bilmek istiyorum.Bankayı arıyorum kuryede,şimdiye kadar gelmesi lazımdı diyorlar.Siz ayrı telden çalıyorsunuz.Biz ne yapacağız bu durumda. Ne siz, ne siteniz ne de müşteri temsilciliği numaranız tatmin edici bilgiler veremiyorsunuz. Kartım nerede ve ne zaman bana getirilecek?Net bilgi istiyorum!

 • 13 Mayıs
  10:21

  Sayın Taşçıkara

  Yaşadığınız gecikmeden dolayı özür dileriz.Gelen şikayetlerinizi bölge müdürlerimize aktarmaktayız.Kendileri kuryelerin yaşattığı sorunlarla ilgili gerekli uyarı,ceza ve yaptırımları uygulamaktadırlar.
  Kartınız adreste tanınmıyor-iade statüsünde gözükmektedir.Acentemize gerekli bilgi geçildi kendisi kartınızın size teslimatını sağlayacaktır.
  Bilgilerinize.

 • 10 Mayıs
  14:23

  Sayın Taşçıkara

  Konu ile ilgili acentemiz uyarıldı.Kartınız en kısa süre içinde tarafınıza teslim edilecektir.
  Bilgilerinize.