28 Mart 2013

Aktif İleti Teslimat Yapılmadı!

Ayın 13 ünde basılan kartım bugün ayın 28 i olmasına rağmen hala elime ulaşmadı. işin garip yani aktif ileti ile herhangi bir şekilde iletişime geçilmiyor. yani firmanın keyfi gelirse kartı teslim eder gelmezse de etmez bu kadar basit konu. Geçen hafta perşembe iş yerime gelinmiş ben iş yerinde olmadığımdan dolayı kart teslimatı yapılmamış.

1 haftadır elli kez mesaj attım ve acil olduğunu belirttim ama ne gelen var ne giden ne de kaale alıp mesajlarıma cevap veren. ben hayatımda bu kadar profesyonellikten uzak çalışan bir firma daha görmedim. ama suçlu olan aktif ileti değil bu kadar amatör bir firmayla çalışan bankalardır. acaba açıp şu şikayetlere de mi bir göz gezdirmiyorlar merak ediyorum!

Tuğçe 19 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe 29 Mart 2013

    kartım 2 gündür dağıtımda görünüyor. bir hafta da böyle oyalarsınız artık

  • Tuğçe 28 Mart 2013

    herkese standart aynı mesajı kopyala yapıştır sistemi ile olmuyor bu iş sayın aktif ileti yetkilisi bu kadar şikayet aldığınız halde halen çözüm yok! bugün bu saat oldu iletim dağıtımda görünüyor ve halen elime ulaşmadı. dağıtımdaysa kaçta gelecek bu ileti? gece yarısına kadar işyerinde sizi mi bekleyeceğiz? hadi bekledik diyelim gece yarısına kadar dağıtım yapıyor musunuz? bana böyle otomatik mesajla cevap yazmayın!!!

  • Aktif İleti Temsilcisi28 Mart 2013

    SN:ŞERİF Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön