Aktif İleti Teslimat Yapamayan Kurye Şirketi!

Ali K. |

Kredi kartı dağıtımda diyor ama dağıtılamıyor, küçücük ilçede okul adresi verdim bulamadılar, sonra bankayı aradım bari bankaya bıraksınlar oradan alayım dedim orayı da bulamadılar sanırım, yoksa neden hala bırakmazlar ki?

Ayrıca geçen yıl yine okul adresini vermiş ve günlerce beklemiştim, gecikme nedenini sorunca cevap olarak 2 defa adreste bulunamışsınız diyor, ne zaman gelindiğini sorunca cumartesi diyor, nasıl bir kafa varsa iş adresi okuluma hafta sonu teslimata geliyorlar.

Bankayı arıyorsun Aktif İleti kuryesinde dağıtımda gözüküyor acil olarak teslim edilecek diyorlar başkada birşey dedikleri yok.

Körler sağırlar...

Etiketler :

Adrese Gitmeme Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  22 Ocak
  22:49

  ŞİMDİ siz bu cümleyle çözümmü ürettiniğinizi sanıyosunuz, laf var icraat yok, bi defa olsa tamam bi kişide olsa tamam ama sizin işiniz bu sanırım teslimat yapmayarak adınızı duyurmak.

 • 22 Ocak
  09:57

  SN:KAYA

  Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla

 • Ali K.
  22 Ocak
  01:25

  ilk yazdığım gönderi noyu yanlış yazmışım doğru olan 2140090023409

 • 21 Ocak
  17:36

  SN.KAYA

  Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz.

  Saygılarımızla.