10 Eylül 2013

Aktif İleti Teslim Edilemeyen Kredi Kartı!

30 Ağustos öncesi adresime uğrayıp beni bulamadıklarını söyleyen Aktif İleti kurye çalışanları o tarihten beri bir daha ne uğradılar nede telefon açtılar. İletişim bilgileri olmayan, muhatap biri bulunmayan bu şirket bankayı arayıp acil teslimatı isteniyor diye mesaj göndermeme rağmen kredi kartımı hala teslim etmemiştir. Sitelerinde belirtilen telefon numaralarından sadece teslimat talebi ve adresi seçilebilmekte ve bölgesel şikâyetle ilgili hiçbir yetkiliye ulaşılamamakta.

Bu duvarlar arkasına saklanmış şirketle ilgili bankaların önlem almasını da ayrıca talep etmekteyim. Bunu bütün bankalarla konuşacağımı şirkete iletmenizi rica ederim.

Gönderi no : 812673015

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Eylül 2013

    Sayın Aktif ileti yetkilisi Ben teslimatın gecikmesinden söz etmekteyim siz ise bana sadece "Gönderiniz bugün bölge dağıtımında bulunmaktadır." demektesiniz. Bunun anlamı nedir kredi kartım ne zaman teslim edilecektir. Ben şikâyetimi Yapı Kredi bankasına da ilettim ve sizinle çalışmamaları konusunda tavsiyede bulundum. Verdiğiniz cevap standart ve olayı çözmeye yönelik bir cevap değildir sadece burada cevap yüzdenizi arttırmış olmak için verilmiş bir cevaptır. Saygılarımla

  • Aktif İleti Temsilcisi10 Eylül 2013

    SN.AKTAŞ Gönderiniz bugün bölge dağıtımında bulunmaktadır. Saygılarımızla.

  • Aktif İleti Temsilcisi10 Eylül 2013

    SN.AKTAŞ Takip numaranız eksiktir,kontrolünüzü rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön