19 Eylül 2013

Aktif İleti Tam 1 Haftadır Dağıtım Bölgesinde!

Aktif İleti'nin getirmekte olduğu kredi kartım tam 1 Haftadır yaptığım tüm sorgulamalarda ''Dağıtım bölgesinde'' diyor. Sanırım Aktif İleti bunu otomatiğe bağlamış, çünkü 1 ayda İstanbul'un Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçebilen kart son 1 Haftadır da Anadolu yakasında dağıtım bölgesinde dolaşıp duruyor. Ya da bilerek dağıtmıyorlar. Bekliyorlar daha çok posta çıksın diy.

Bankalar bu şirketle hala neden çalışır ki? Anlamak mümkün değil.

Kadir 2.203 Okunma

Cevaplar

 • Kadir23 Eylül 2013

  Malesef sözünde durmayan bir firma.

 • Kadir23 Eylül 2013

  Vallahi bravo yani, Pazartesi gününe kadar teslim edilecektir dediniz, kaç gündür bu konu hakkında konuştuk, sözünüze istinaden randevumu erteledim ve saat 18:00 olmuş ne gelen var ne soran?! Yani yaklaşık 3 haftadır bir kart gelecek ama firmanızdaki sorumsuzluk yüzünden gelemedi! bankaya doğru adresi verdim, size maltepedeki adres verilmiş! peki, sonra kart gelmeyince aradım bankayı konuyu ilettim yine gelen giden yok! 2 haftadır kartım dağıtım bölgesinde yazıyor size ulaşmaya çalışıyorum telesekreterden başka konuşan yok! Şikayetvar.com üzerinden ulaşabildim ve yinede sonuç yok!!! İnsanlar işlerini sizin sözünüze göre ayarlıyor ama gene madur oluyoruz gene madur oluyoruz.. Pess artık...

 • Kadir'in Teşekkür Mesajı20 Eylül 2013

  İlginize teşekkür ederim, iyi çalışmalar..

 • Aktif İleti Temsilcisi20 Eylül 2013

  SN.GARİPOĞLU Gönderiniz için iletilen ilk teslim adresi Maltepe dir.Bu adreste tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile Kadıköy adresinize yönlendirme yapılmıştır.Kartınızın dağıtım süresi 10 iş günüdür.Gecikmeniz bulunmamakta olup,bu süre içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Saygılarımızla.

 • Kadir20 Eylül 2013

  Gönderim acentenizde ama internet sayfanızda 10 gündür dağıtım bölgesinde gözüküyor! İleri decerede koordinasyon eksikliğiniz var, neyse ben sizi pazartesi günü bekliyorum. İyi çalışmalar. Not: cumartesi-pazar kapalıyız.

 • Aktif İleti Temsilcisi20 Eylül 2013

  SN.GARİPOĞLU Gönderiniz acentemiz de bulunmaktadır.Pazartesi gününe kadar bölgenize dağıtım yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Aktif İleti Temsilcisi19 Eylül 2013

  SN.GARİPOĞLU Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön