20 Ocak 2014

Aktif İleti SMS'te 2012 Diye Bir Kod Bize Ulaşın Diyor 2012 Ne Kardeşim?

Aktif İleti çalışanları çalıştıklarını zannediyorlar arkadaşım bana mesaj gönderiyorsun geldik bulamadık evde diye o mesaj attığın tarihlerde evdeydim sen geldin de ben mi görmedim yada senin işine mi gelmedi çıkıp dolaşmak?

İllaki biz mağdur olalım değil mi! Dürüst ol kuryemiz yok de tamam ben almaya geleyim hikaye yazar gibi geldik ama bulamadık geldiysen bulamadıysan bi not yapıştır yada bir numara bırak arayayım seni! Bunların hiçbiri yok, bir kod yazmışsın mesajda bize ulaşın diye 2012 bu ne arkadaşım ben ne anlarım bu koddan!

Serhan 132 Okunma

Cevaplar

  • Serhan 21 Ocak 2014

    şu sitede birde resim koyma özelliği olsada bunuda gösterebilsem tarihi veriyorum saatiyle birlikte size 13.01.2014 tarihinde saat:15:43 te gönderildi gönderi numarası olarakta 613846836602 verildi ama kayda değer bişey yok bu numarada sizi bulamadım diyo mjınızda ofis numarasıda 2012'miş. elinizin ayarı yok ki.finans bankı aradım diyo ki evet kartınız basılmış fakat evde bulunamamışsınız buna ne diyceksiniz bugün aradım daha ....

  • Aktif İleti Temsilcisi20 Ocak 2014

    SN.SEYREK Kartınızın ilk adresi Bolu bölgesi olarak tarafımıza iletilmiştir.Son adresiniz ise Çanakkale olarak gözükmektedir.Yapılan ziyaretlere ilişkin sms gönderilmektedir, kartınızın güncel acentesine ulaşmasının ardından talebiniz en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön