03 Mart 2014

Aktif İleti Saat 21:00'de İş Yerime Uğramış Yokmuşum!

Yapı Kredi Bankası'ndan Aktif İleti'ye 07.01.2014 tarihinde teslim edilen kredi kartım 2 aydır teslim edilemiyor (takip no: 8187321214) En son 21.02.2014 tarihinde teslimat adresi olarak verilen "İŞ" adresime akşam saat 21:30'da uğrandığına dair bir not düşülmüş. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır? Hangi kurye firması iş adresine akşam saat 21:00'de gider?

Bankayı aradım, kullanımı kısıtlı olan internet adresinizden de iletişim formu doldurdum. Kartımı 04.03.2014 salı günü mesai saati bitimine kadar iş adresime teslim etmeyecekseniz hiç zahmet etmeyin, kartımı iptal edeceğim, istediğiniz kadar şubenizde tutabilirsiniz.

Şebnem 47 Okunma

Cevaplar

  • Şebnem 04 Mart 2014

    Sanırım şikayetimin tamamı okunmamış, benim şikayetçi olduğum konunun özünde ziyaret saatiniz değil tam 2 aydır bana teslim etmediğiniz kredi kartım. Bunun için bilgi vermeniz mümkün müdür?Buna ek olarak, internet sitenizden kontrol ettiğimde belirtilen "ZIYARET EDILDI" bilgisini hangi tarih ve saatte yaptığınız ziyarete ilişkin belirttiğinizi merak ediyorum. Eğer mesai saatleri dışında dağıtım yapılmıyor ise şirket güvenlik kargo sorumlumuzdan durumla ilgili detay bilgi vermesini isteyeceğim. Saat ve gün bilgisini Yapı Kredi Müşteri hizmetlerinden aldım, ilgili kişi bilgi ekranından kontrol ettikten sonra bu bilgiyi ulaştırdı. Madem ziyaret edildiğini ve adreste bulunmadığını belirtiyorsunuz, bu durumda doğru tarih ve saat bilgisini verirseniz teslim adresi olarak verdiğim şirketin güvenlik personelinden detay bilgi isteyeceğim. Kartımın ne zaman nerede olacağı bilgisini ivedi bana iletebilirseniz, en azından gelip kendim alacağım. 2 aydır teslim etmediğiniz ve daha da vahim olanı hiçbir bilgi verilmeyen kartımın akibeti için bir 2 ay daha bekleyemeyeceğim. Şikayetimi ve vermeye çalıştığınız hizmetten ötürü oluşan memnuniyetsizliğimi, kartımı alana kadar her gün hiç usanmadan yılmadan buradan yazacağım.

  • Aktif İleti Temsilcisi03 Mart 2014

    SN.ÖZYENER Gsm operatörlerinde yaşanan aksaklık nedeni ile ziyaret saati bilgilerinde farklılık olabilmektedir,iletmiş olduğunuz saat dilimi içerisinde dağıtım yapılmamaktadır.Kartınız 2.adresinize yönlendirilmiş olup,yeniden talep etmiş olduğunuz adresinize acente değişikliğinin ardından en kısa süre içerisinde yönlendirilmesi gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön