19 Nisan 2013

Aktif İleti Pasif Moduna Geçti Sanırım!

Yaklaşık 10 gündür "dağıtım bölgesinde" ibareli görünen 2062930356 no'lu gönderimim, zaten efektif ve sorumlu bir müşteri hizmetleri anlayışı ile karşınızda muhatap bulamadığınız aktif ileti firmasına defalarca mail yolu ile girişim yapmama ve hatta bu hafta sonu yurt dışı seyahatim olmasını söylememe rağmen henüz tarafıma ulaştırılmamıştır.

İlgili firmadaki adresimin güvenli bir saha içerisinde olmasından dolayı kurye görevlisinin gelirken tarafıma sistemlerinde kayıtlı bulunan cep telefonu numaramdan bilgilendirme yapmasını ve böylelikle "geldik, ulaşamadık" şeklinde ki sık kullanılan mazeretin arkasına sığınmasının önüne geçerek; kartımın bir an önce tarafıma ulaştırılmasını rica ediyorum.

Mustafa 47 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 21 Nisan 2013

    Öncelikle sikayetvar.com sitesi ve ilgililerine çok teşekkür ediyorum. Yazmış olduğum şikayetim yayına girdiği gün aktif ileti tarafından arandım ve bir sonra ki günde kartım tarafıma teslim edildi. Demek ki olabiliyormuş. Aktif ileti umarım bu tarz şikayetleri profesyonel gelişim anlamında değerlendirip kalitesini ve hızını arttırır.

  • Aktif İleti Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Zorba Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön