Aktif İleti Muhatap Bulamıyorum!

Murat Ö. |

Bankalar tarafından, firmanıza teslim edilmesine rağmen o kadar rahat bir şekilde teslimatı yapmıyorsunuz helal olsun. Uygulama standart uğramadığınız halde, insanların evine gitmiş gibi adres de bulunamadı notu düşerek SMS gönderiyor ve kendinize zaman kazandırıyorsunuz.

Evimde yaşlı hastam var ve başında en az iki kişi bekliyor, ayrıca ben gece işinde çalıştığım için gündüz zaten evimdeyim. Bir site var ne mail gönderirsen, gönder 72 saat içinde irtibat kurulacaktır diyor, 15.02.2013 tarihinden bu yana arayan, soran yok, Bir numara yazmışlar tek işlemli telesekreter var, çözüm yok.

Etiketler :

Şubeye Telefon ile Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  04 Mart
  15:19

  Sayın İlgili;

  Darıca bölgesinde bulunan şubenizin 2 ay önce kapandığını ve bu bölgenin dağıtımını, İstanbul bölgenin üstlendiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Lütfen ilgili biriminizin şahsımla irtibata geçmesini, gerekiyor ise ben gelip ofisinizden teslim alayım veya ilgili bankanın şubesine teslim edin ordan teslim alayım, yeterki asılsız geliyoruz , geldik, yoktunuz, bankanızda üç gönderim vardı birini kuryenet'e devretmişiniz adamlar şimdi getirdi teslim etti. Diğerlerini de gerekiyor ise teslim edin getiren, bulan buluyor. Konuyla ilgilenmenizi rica ederim. Lütfen..

  Saygılarımla

 • 04 Mart
  12:33

  SN:ÖZDAMAR

  Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla