Aktif İleti Kurye 100 Metre İleriye Gelmiyor!

Selçuk B. |

Yapı Kredi Bankası kredi kartı yenilenmesi yaptım. Kurye apaçık adresi bulamadım diye mesaj geliyor, aradım ve belirtiğim adresi 100-150 metre ilerisindeyim çalışıyorum isterseniz burada buluşalım dedim kabul etmedi ve sert bir üslupla sonra alırsınız dedi. Nasıl bir aksi insanlar bir görseniz, zaten çalışmasam evde oturur kartın gelmesini beklerdim.

Er ya da geç o kredi kartını bana teslim etmek zorundasınız, bankam size para ödüyor, siz neyin peşindesiniz? Konuyu Yapı Kredi Bankası'na bildireceğim kimlerle çalıştığını bilsinler.

Aktif İleti'den bu zamana kadar memnundum, şimdi bu olaydan ötürü şikayetçiyim!

Etiketler :

Adrese Gitmeme Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  09:25

  SN:BAL

  Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla

 • Selçuk B.
  20 Mayıs
  22:06

  Kurye,''Belirtilen adresi bulamadım'',adresiniz hatalıdır veya böyle bir adres yoktur diye mesaj atıyor,ama aynı adrese hergün 3-4 adet çeşitli kargo şirketlerinden kargo geliyor!

 • 20 Mayıs
  13:28

  SN.BAL

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili araştırma yapılarak kartınızın yönlendirilmesi için gerekli aksiyon tarafımız dan alınacaktır.Takip numaranızın paylaşılmasını rica ederiz.

  saygılarımızla.