21 Mart 2013

Aktif İleti Kredi Kartım Teslim Edilmedi!

650653107688 barkod numaralı kart gönderimi sitenizden sorguluyorum, dağıtımda görünüyor. 1 haftadır neyi dağıtamadığınızı gerçekten merak ediyorum. Bundan önce de tarafınıza verilen kartım adreste olmadığımdan teslim edilemedi, eyvallah hadi ben adreste değildim, peki neden bir haber kağıdı bırakıp gitmiyorsunuz? öncelikle müşterilerinizin size ulaşamaması gibi ciddi bir problemi çözmeniz gerek, müşteri hizmetlerinizde muhatap bulunmaması nasıl bir memnuniyetsizlik yaratıyor umarım farkındasınızdır.

İsmini vermediğim diğer bilinen kurye firmasında en azından ikili görüşmelerle durum takibatı yapılabiliyor. Sonuç olarak kartımla ilgili tarafınızdan bilgi istiyorum.

Ozan 59 Okunma

Cevaplar

  • Ozan26 Mart 2013

    Kuryeniz Beytepe yerleşkesi Beytepe Alışveriş Merkezi denen binaya gelmiş, ancak beni öğrenci zannettiği için ve benim yurt personeli olduğumu bilmediği (!) için, hemen yandaki yurt binasına nasıl olsa dersteyimdir gerekçesiyle uğramamış! Çalışanlarınız adeta medyum gibiler! Tebrikler! Vasati 30 aramamdan sonra kuryeniz cep telefonu açtı ve bana gereksiz veryansınlarda da bulundu, hepsi bende kayıt altında! Kendisini tehdit edenler mi dersiniz, küfredenler mi dersiniz! Sırf bu sebepten şirket cep telefonunu açmak istemediğini belirtti. Şimdi sizin çalışanınız mı suçlu, yoksa o acentenin sorumluları mı suçlu. Yineliyorum sevgili Aktif İleti, beceremiyorsanız bir zarfı teslim etmeyi, kuruyemiş dükkanı açın; en azından götürme derdiniz olmaz, biz gelir çekirdeğimizi alır defolur gideriz. 29 Mart'ta gelip teslim edilceği söylenen kartım gelmediği takdirde, mahkemede teslim alırım. Saygılarımla...

  • Ozan21 Mart 2013

    Teşekkür ediyorum.

  • Aktif İleti Temsilcisi21 Mart 2013

    SN.SAYAR Gönderiniz tarafımıza yeni verilmiş olup, dağıtım süresi içerisinde bulunmaktadır.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön