18 Mart 2013

Aktif İleti Kredi Kartım Teslim Edilmedi!

Akbank kredi kartları merkezi tarafından yaklsik 3 hafta önce yenilem olarak tarafıma gönderilen kredi kartımın aktif ileti tarafından 2,5 haftadır teslim edilmemiştir.Gerek banka ile gerekse www.aktif.com sitesinden defalarca gönderimi sorgulamış olmama mesaj yollamaıs olmam ve telefonla da arayarak gönderim hakkında bilgi bırakmış olmama rağmen tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Tarafıma sadece 02.03.2013 tarihinde "

34002507**** nolu Akbank kredi kartınız adres yetersiz sebebi ile teslim edilemedi. Aktif ileti (www.aktif.com)" diye mail gelmiş ancak bundan sonra adresimi bankadan kontrol etmiş ve doğru olduğunun teyitinide almış bulunmaktayım.

Hakan 166 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 19 Mart 2013

    Sayın İlgili dün yapmış olduğum şikayet ile ilgili firma tarafından iletilen yanıt benim için tatmin edici olmamakla beraber kartımın teslimatı ile ilgili somut bir gelişme yaşan mamıştır. 28. 02. 2013 tarihinden bu yana kartımın bana ulaşmamasının daki sorunun ne olduğu veya ne zaman teslim edileceği hakkında halen bir bilgi alabilmiş değilim. Akbank ı aradığımda da tek yapılan firma bilgi verdik yanıtından başka birşey değil. Konun biran önce çözüme kavuşmasını istiyorum.

  • Hakan 18 Mart 2013

    maalesef bir sorunum daha çözümsüz ve bir koca gün geçmesine rağmen ürün elime ulaşmamıştır. Aktif dağıtım firması duyarsızlığını en üst seviyede uygulamaya kendi bildiğini uygulamaya devam etmektedir. Duyarlı olunsa şimdiye kadar en azından direkt olarak tarafıma ulaşma cabası içinde olurlardı. Aktif dağıtım firması süreci bilincli olarak yavaşlatmakta. Şikayetim var değil cumhurbaşkanına şikayet etsek nafile demek ki.

  • Aktif İleti Temsilcisi18 Mart 2013

    SN:ÇAKMAK Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön