13 Mart 2013

Aktif İleti Kredi Kartım Teslim Edilmedi!

Ben de Garanti bankasından Bonus kart için işlem yaptım İstanbulun merkezinde Kartal da oturuyorum. Kurye Net 3 tane farklı zamanlarda kart teslimatı yaptı ama Aktif ileti ise 2 aydır bir kartı adresime getiremedi. Boşuna beklemiyorum. 1 aydan sonra iade ediyor lar ve artık ümidim de kalmadı. Yeni kart başvurusunda bulundum. onların gelmesini. Bekliyorum. Aktif ileti bir an önce kapatılmalı bu işi beceremiyorlar.

Çağrı merkezi yok internet sitesinden yazsan da geri dönmüyorlar.

Hüseyin 49 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin 19 Mart 2013

  Aldım kartımı ve geç ulaştırmanız nedeniyle sayenizde kartta bulunan ödemelerimi yapamadım. Veremediğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

 • Aktif İleti Temsilcisi18 Mart 2013

  SN.YORULMAZ İletmiş olduğunuz takip numarasına ait gönderiniz 04.03.13 tarihinde bankanıza iade edilmiştir.Teslim aldığınız gönderinin takip numarası farklı olacaktır.Bilgilerinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

 • Hüseyin 16 Mart 2013

  Sayın yetkili ; Hiç bir şeyden haberiniz yok .. İade edilecek dediğiniz kart bana geldi Aldım.. Keşke bu kadar bekletmeden kendinizden verdiğiniz hizmetten nefret ettirmeden bu süreci tamamlayabilseydiniz. Kart gönderim zarfının bu yazışmalarımız sonucu acil ibaresi eklenmiş bu sayenizde oldu. Teşekkür ederim. Ama bu gönderiyi geçiktiren dağıtıcı firmanızın işyeri girişine veya personelin yakasına ***** işini düzgün yapmalısın ARKADAŞ *** yazısını yazdınız mı PEKİ. sadece günü kurtarmakla yetinenler ileri göremezler bende tavsiye. Kart sahibi olmak istediğimde Aktif iletiyle gelmemesi şartıyla kabul edeceğimi bilmenizi isterim.

 • Aktif İleti Temsilcisi14 Mart 2013

  SN.YORULMAZ Kartınızın bankanız tarafından iadesi talep edilmiştir.Bu bilgi doğrultusunda iade işlemi uygulanmıştır. Saygılarımızla.

 • Aktif İleti Temsilcisi13 Mart 2013

  SN.YORULMAZ Gönderiniz bugün bölge dağıtımında bulunmaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön