Aktif İleti Kredi Kartım Teslim Edilmedi!

Hüseyin Y. |

Ben de Garanti bankasından Bonus kart için işlem yaptım İstanbulun merkezinde Kartal da oturuyorum. Kurye Net 3 tane farklı zamanlarda kart teslimatı yaptı ama Aktif ileti ise 2 aydır bir kartı adresime getiremedi. Boşuna beklemiyorum. 1 aydan sonra iade ediyor lar ve artık ümidim de kalmadı. Yeni kart başvurusunda bulundum. onların gelmesini. Bekliyorum. Aktif ileti bir an önce kapatılmalı bu işi beceremiyorlar.

Çağrı merkezi yok internet sitesinden yazsan da geri dönmüyorlar.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Y.
  19 Mart
  03:22

  Aldım kartımı ve geç ulaştırmanız nedeniyle sayenizde kartta bulunan ödemelerimi yapamadım. Veremediğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

 • 18 Mart
  12:03

  SN.YORULMAZ

  İletmiş olduğunuz takip numarasına ait gönderiniz 04.03.13 tarihinde bankanıza iade edilmiştir.Teslim aldığınız gönderinin takip numarası farklı olacaktır.Bilgilerinizi kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.

 • Hüseyin Y.
  16 Mart
  00:12

  Sayın yetkili ;

  Hiç bir şeyden haberiniz yok .. İade edilecek dediğiniz kart bana geldi Aldım.. Keşke bu kadar bekletmeden kendinizden verdiğiniz hizmetten nefret ettirmeden bu süreci tamamlayabilseydiniz. Kart gönderim zarfının bu yazışmalarımız sonucu acil ibaresi eklenmiş bu sayenizde oldu. Teşekkür ederim. Ama bu gönderiyi geçiktiren dağıtıcı firmanızın işyeri girişine veya personelin yakasına ***** işini düzgün yapmalısın ARKADAŞ *** yazısını yazdınız mı PEKİ. sadece günü kurtarmakla yetinenler ileri göremezler bende tavsiye. Kart sahibi olmak istediğimde Aktif iletiyle gelmemesi şartıyla kabul edeceğimi bilmenizi isterim.

 • 14 Mart
  11:48

  SN.YORULMAZ

  Kartınızın bankanız tarafından iadesi talep edilmiştir.Bu bilgi doğrultusunda iade işlemi uygulanmıştır.

  Saygılarımızla.

 • 13 Mart
  12:00

  SN.YORULMAZ

  Gönderiniz bugün bölge dağıtımında bulunmaktadır.

  Saygılarımızla.