15 Şubat 2013

Aktif İleti Kredi Kartım Hala Gelmedi!

23. 01 tarihinde telefonuma kartınız hazır mesajı geldi. o tarihten beri kartım hala gelmedi. Aktif iletinin sitesinde iki haftadır dağıtım bölgesinde görünüyor. Ne dağıtımcıymış arkadaş ilçeye kadar gelmiş ama daha bana getirememişler. Sıra bana gelmedi her halde.

Bu hızla üç yıl sonra getirirler. Mazallah sağlık ürünleri taşısalarmış ne olurmuş memlekette sağ adam bırakmazlardı. Banka normal bir kargo şirketine verseydi 4. gün elimde olurdu. Güya daha özenli olsun diye kuryeye vermişler. Bırakın Allah aşkına.

Fatih 354 Okunma

Cevaplar

 • Fatih22 Şubat 2013

  Çok Şükür kartım 10 dakika önce geldi. Gelmesi neredeyse bir ay sürdü. Adreste ev adresim yazıyordu. Kayıp bildiriminde bulunduğumda özellikle iş adresime gelmesini istemiştim. Şimdi kimi suçlayayım bilemedim. Ama aktif.com'da işlemler yapıp iş adresini seçinde ve sonradan bankanın çağrı merkezini arayıp iş adresime gelmesini ısrarla isteyince bir hafta içinde geldi. Bilmiyorum ama bankaların çağrı merkezini bir daha düzenlemesi ve kurye şirketininde bu tür olayların engellenmesi için en azından müşteriyle ilişkiye geçmesi daha iyi olur. Kurye şirketi müşteriyle iletişime geçmediği için bu kadar sorun yaşıyor bence. Hatta kalkıp kart ellerine geçer geçmez müşteriyi arayıp "banka bize kartınızı ve numaranızı verdi bu kartı nereye ne zaman getirelim" diye arasa belki sorunlar daha kolay çözülür.

 • Fatih19 Şubat 2013

  kartımın sondurumunu tekrar sogulattığımda tekrar ziyaret edileceği yazıyor. Bu nedenle acenteye şöyle bir ileti bıraktım umarım iletirsiniz. "Sayın Kurye, Kartımı mesai saatleri içerisinde (8-17) G..... T....... B....... iş adresime getirmenizi rica ederim. Ayrıca mesai saatlerini kaçırmanız durumunda 7/24 çalışan güvenlik görevlilerine kartımı teslim edebilirsiniz veya kendilerinden beni aramalarını isteyebilirsiniz. Onlar bana ulaşır ve ben kartımı almaya gelirim. Not: İşyerimizde kullanılan kapı binanın arka tarafındadır. Güvenlik görevlilerine mesai saati dışında ulaşmak için açılır kapının sağ tarafında bir adet zil bulunmaktadır."

 • Fatih18 Şubat 2013

  Bugün firmanızdan bana ulaşan bir sms mesajını size bildirmek isterim. 7/24 saat güvenlik elemanlarının ve danışmanların bulunduğu sabah 8 akşam 5 masa başında çalıştığım (yani sahada falan değilim) ve en son altı ay önce izin aldığım sadce onbeş kişi kadar çalışanı olan, iki katlı (yani bulamama gibi birşey olamaz) işyerimde kuryenizin beni bulamadığına dair bir mesaj aldım. Evim işyerime yürüyerek on dakika arabayla iki dakika mesafede, güvenlik görevlileri talimatlı haber edecekler eğer kurye mesai saati dışında işyerime gelirse diye. Memleketteki adıyla çalışan ve her türlü korgocunun teslimatçının yerini bildiği biryer. ama adam beni bulamamış. bunları şu nedenle anlatıyorum, hayatımda ben bu kadar ciddiyetsiz bir firma görmedim. Her firmanın sıkıntısı ve kabahatleri olur. Ama en azından bu kadar büyük bir pişkinlik ve ahlaksızlık örneği gösteren ve düpe düz yalan söyleyen eleman çalıştırmazlar her halde. Uğramadığı iş yerimde beni bulamamış. Hani mesai saati dışında geldi diyelim (işyerime teslim edin dediğime göre her halde iş yerimin çalışmadığı saatlerde ve kapalı olduğu zamanlarda getirmeyin demek istemişimdir) kurumun bilgi işlemcisiyim bütün kamera kayıtları bende. hadi kuryenizin geldiği saati bana söyleyinde bende ya haklısınız adam gelmiş ama beni o saatte bulamamış diyeyim. Yazıklar olsun.

 • Fatih18 Şubat 2013

  Sayın yetkili bu kısa süre ne kadar ben onu çok merak ediyorum. Ayın 14'ünden beri kuryede görünen kartım bu kadar sürede nasıl bana ulaştırılamaz. Adamı yürüyerek dolaştırsanız bile sıranın bana gelmesi gerekmiyor mu? Ya firmanız çok disiplinsiz yada bana karşı kötü niyet besliyorsunuz. 4 günde istanbuldan kargo geliyor bana ama kuryeniz bulunduğum ilçe merkezinde bana ulaşamıyor. Hakkımı helal etmiyorum. Kredi kartı ne yazık ki bir ihtiyaç ve ben birazdan hastahaneye çocuğumu götüreceğim. Ciddi bir şey olurda ödeme yapamaz isem oluşan sorumluluktan sizinde payınız olur.

 • Aktif İleti Temsilcisi15 Şubat 2013

  SN:SARI Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön