16 Nisan 2013

Aktif İleti Kredi Kartı Teslimatı Yapılmıyor!

Yapı Kredi Bankasından eşim için gönderilen kartın teslimatını haftalardır yapmayan Aktif İleti firmasına tek bir yöntemle ulaşabiliyorsunuz, o da mail ve ona da cevap vermiyorlar. Telefon numarası yok! Yapı Kredi Bankasını onlarca kez arayıp gelmeden önce aramalarını istememe rağmen gene gelmeden önce aranmadım ve kartı teslim alamadım.

Bu 4. kez oluyor ve herseferinde yeni kart basılıyor. Bunun tek bir açıklaması var; yapılan veya yapılamayan her teslimatta fatura bankaya kesiliyorsa, bu işten kargo şirketi karlı çıkıyordur. Yapı Kredi gibi bir bankanın nasıl böyle bir şirketle çalıştığına anlam veremiyorum. Gönderi Numarası 8074711314

Emrah 40 Okunma

Cevaplar

  • Aktif İleti Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Kunter Gecikmeden dolayı özür dileriz.Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

  • Emrah16 Nisan 2013

    Gonderi numaram ilk yazimda da belirttigim gibi 8074711314. Sitenize girdigimde "iade - Adresten Ayrılmış/Tayin Olmuş" olarak durum bilgisi veriyor.

  • Aktif İleti Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın KUTER Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz.Kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön