06 Eylül 2013

Aktif İleti Kartımı Bilgim Dışında Başkasına Teslim Etti!

HSBC Bank kartı evinize getirdik diye bir telefon aldım ve geri götürmesini istemediğimi söyledim. Bundan 1 hafta sonra geçici olarak görevlendirildiğim Aydın Finansbank şubesine kart gönderilmiş ve iznim olmadan bana sorulmadan oradaki memur arkadaşa teslim edilmiş ve ben şuan Kuşadası'nda görev almaktayım. Bu beni arayıpta geri gönderdiğim halde tekrar şubeye gidip ben olmadan memur arkadaşa kartı teslim eden kişiden şikayetçiyim. Bu kişi hakkında gerekenin yapılmasını istiyorum. Aktif İleti'nin Bu arkadaş hakkında da gereken işlem yapıldıktan sonra bana bilgi verilmesini istiyorum.

Nalan 47 Okunma

Cevaplar

  • Nalan 09 Eylül 2013

    bankamın bu konuda vermiş olduğu herhangibir talimat bulunmamaktadır. kart önce ev adresine gönderilmiş ben geri gönderin dememe rağmen tekrar bankaya götürülüp bankadaki memur arkadaşa teslim edilmiştir. benim iznim olmadan hiçbir kurum bunu yapamaz. Gereğinin yapılmasını rica ederiz.

  • Aktif İleti Temsilcisi06 Eylül 2013

    SN.KOÇAR Takip numaranızın paylaşılmasını rica ederiz.Bankanızın adrese teslimi yönünde talimatı bulunması durumunda onay alınmadan gönderiniz belirtilen şubeye teslim edilebilmektedir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön