04 Nisan 2013

Aktif İleti Kartım Teslim Edilmiyor!

Aktif Kurye yaklaşık 20 gündür kartımı teslim etmiyor. Bankayı (Finansbank) defalarca aradım ancak yapabilecek bir şeylerinin olmadığını, kartın dağıtımda olduğunu söylüyorlar. Bir türlü o dağıtım bana ulaşmıyor. Aktif Kurye'nin çağrı merkezindeki telesekreter de haliyle! yardımcı olmuyor.

Sürekli bankayı aramaktan çok sıkıldım. Kart ekstrem çıktı ama ben ödeyemiyorum çünkü kartım yok. Atm den ya da banka şubesinden ödeyebileceğimi ben de biliyorum ama buna zorunlu değilim!

Hasan 72 Okunma

Cevaplar

  • Hasan08 Nisan 2013

    Hala hiçbir şey yapılmadı, berbat bir firmasınız.

  • Hasan04 Nisan 2013

    "En kısa zaman" sözcüğünden ve burada ifade edilen zaman aralığından da sayenizde nefret ettim. Nedir bu en kısa zaman? 20 gün yeterince uzun bir zaman dilimi değil de bize daha uzun ve/veya kısa olanı mı lazım? Ne iş üretiyorsunuz ne de çözüm. Her seferinde aynı şey oluyor. Basit bir google araması ile insanların Aktif İleti hakkındaki düşüncelerine gözatmanızı isterim. Çözüm istiyorum, klişe laflar değil. Yeter.

  • Aktif İleti Temsilcisi04 Nisan 2013

    SN:KOÇYİĞİT Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön