Aktif İleti Kartım Hala Gelmedi!

Köksal B. |

TEB banka kartımı 29 mayısta başvurarak istekte bulundum. İlgili banka görevlileri ile yaptığım görüşmede 6 haziranda kartımın aktif iletiye teslim edildiği söylendi. Bugün 24 Haziran , bunu 21 Haziran da aktif ileti internet sayfasından yazdım ve bana 72 saat içinde döneceklerini söylediler. Bugün bir mesaj aldım ''adrese geldim sizi bulamadım'' diyor sn. B**B** ve beni arayın diyor.

Benim eşim şu an hala evde ve eve gelen giden olmadı ayrıca bu B**beyi verdiği numaradan arıyorum telefonuna ulaşılamıyor. Tamamen yanıltıyor veya adres yanlış, bu ne ilgisiz bir kurum ki Allah rızası için bi alo diyemiyorlar, İstanbul gibi bir yerde 18 gündür kartımı alamadım.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  14:45

  Sn Bulutoğlu

  Gönderinizin bankanızın bize verdiği talimat adresine teslimatı konusunda acentemize gerekli bildirimler yapıldı.

  Bilgilerinize.

 • Köksal B.
  24 Haziran
  19:36

  sonunda ulaşamadığım cep numarasına ulaştım ve bekir bey bana sadece cumartesi ve pazar günleri evimin adresine gelebileceğini söylüyor.bu nebiçim iş anlamadım ben haftasonu mecburmuyum kurye beklemeye,18 gün kart bekle şimdide sadece hafta sonu gelebileceklerini söylesinler.gerçekten yazık TEB bankacılığa da yazıkki böyle bir şirketle işlerini yürütmeye çalışıyor..